Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki sugar kapcsolatban van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sugar kapcsolatban van a havi össz. jövedelmének hány százalékát költi erre? (Vagy hány százalékot költenek rá, ha baby)

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 01:54
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nincs személyes tapasztalatom, de van egy ismerősöm, akinek több milliós bevétele van. Most abból mondjuk fél millió vagy kicsit több, meg utazások stb neki nem nagy kiadás. Ha elmegy egy szombat este bulizni, ott is elver 100-200k körül. Szóval neki ez nem nagy dolog. Persze a csajoknak ez rengeteg pénz, mert kb 2 ember havi fizuját keresi meg. Néha el is gondolkodom, hogy jó hülye vagyok hogy én dolgozom és nem árusítom ki magam:D Sokkal jobban járnék. Én nem tudom mikor tudnék megengedni magamnak egy több milliós Maldív-szigetekre kiruccanást. Persze úgy hogy ne minden pénzem erre költsem. A külsőm bőven meglenne ehhez a 'szakmához', csak lelkileg nem vagyok elég rideg hozzá sajnos.

Viszont vannak ismerőseim ffi és női oldalról is, akik ezt a fajta kapcsolatot űzik. Mondjuk aki tényleg sugarbaby az nem kap olyan sok pénzt. Inkább más jellegű a dolog náluk. Odaköltöznek a luxus villába, kapnak kocsit használatba (nem saját névre). Kapnak drága ajándékokat. Esetleg befektet a pasi a nő vállalkozásába (ha van valami jó ötlete hogy mit akar csinálni). Tehát nem konkrétan kp t osztogatnak, inkább csak mindent megkapnak ami kellhet. Akik pénzt kapnak, az az eggyel lentebbi szinten lévők, akik csak baszásra vannak tartva. Inkább luxusprostiknak mondanám őket. Gyakran házas ember szeretői. Ők nem igazán sugarbaby kategória, mert a sugar kapcsolat az egy rendes párkapcsolat tulajdonképpen, csak anyagi alapokon. Akivel meg van beszélve hogy heti 2este szex és kap x összeget, az már a sima prosti kategória a drágábbik fajtából (persze tudom hogy sokan ezt is sugarbabynek szeretik hívni, mert az szebb kifejezés).

2021. dec. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!