Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan oszlanak meg szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oszlanak meg szerintetek a két csoport között a százalékok ?

Figyelt kérdés
mennyi annyira elkeseredett férfi van, aki ugyan tudja, hogy jó eséllyel valójában férfivel chatszexel, cserélget képeket, de már ez se érdekli, felépít magában egy izgalmat és így is kiveri és hány olyan, aki tényleg annyira hülye, hogy elhiszi, hogy nőkkel beszél, még akkor is amikor a másik fél abszolút hiteltelenül alakítja a női nemet?
2022. jún. 16. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jolértesültnek állitod be magad. Hogyan oszlanak meg szerinted a két csoport között a százalékok ?
2022. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Abból kiindulva, hogy én (nőként) mennyi pasival (?) beszélgettem már minden kép csere nélkül, a legintimebb kérdésekre is válaszolva, és érzésem szerint fel sem merült bennük, hogy nem nő vagyok, szerintem sokkal több a hülye. De ez csak egy tipp.
2022. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kedves kérdező te vagy a naiv, hogy azt hiszed, hogy nők itt nem beszélgetnek szexuális témákról. :D

(Igen, én is egy magát nőnek kiadó férfi vagyok.)

2022. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem az én naivitásom volt a kérdés, de persze egy jó kis személyeskedés sose rossz :D
2022. jún. 17. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!