Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex menstruációkor? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex menstruációkor? Mit csináljak, hogy a barátnőm belemenjen?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy kívánja egyébként, de mégsem szeretné, mondván, hogy mi van, ha megundorodok tőle utána. Azt mondja a barátnőm, az előző párjával volt pár elég rossz tapasztalata, az a bizonyos ex tett pár elég megalázó megjegyzést rá, és azóta nem mer menstruációkor szexelni.

Engem igazából nem zavar, mármint nem gondolom undorítónak. Annyira nem is ragaszkodom ahhoz, hogy a "nehezebb napokon" is szexeljünk. Inkább az "zavar", hogy ő is szeretné, de kvázi szorong tőle.


2023. okt. 28. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felizgatod olyankor, és nagyon akarja úgyis bele fog menni. Csak biztosítsd arról, hogy nem zavar, és ne is mondj utána semmi negatív véleményt.
2023. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Majd bele megy ha úgy érzi.

Ha te nem ragaszkodsz hozzá, öleld át, pihenjetek. Azt is kell :D

2023. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem règen az asszony megengedte de sajnos màr nem.

Pedig imàdtam amikor frissen fürdött, egyáltalán nem volt zavaró ès imàdtam úgy kinyalni

2023. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a nők azt szeretnék ha legalább a nehéz napokon békén hagynánk őket és ekkor inkább érzéki simogatásokban és bókokban + egyéb kedvességben részesítenénk őket .

45 F .

2023. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. Pl én is olyankor vagyok a legjobban beindulva.

N

2023. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1 Nem úgy tűnik. Néha, nagggyon ritkán kifejezetten ő kezdeményez, de amint oda jutunk, hogy róla is lekerüljön a ruha teljesen, inkább visszakozik az utolsó pillanatban. Eszemben sincs erőltetni. Csak tök rossz, hogy egyértelműen vágyik rá, de "fél" tőle.

#2, #5 Szoktam. :)

2023. okt. 28. 22:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha először mondjuk zuhanyzás közben próbálkoznátok valami szexivel?
2023. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Zuhanyzás közben egyébként sem szereti.
2023. okt. 28. 23:31
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Van olyan tampon, amivel lehet szexelni. Lehet, ha olyat használna, akkor nem félne.
2023. okt. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!