Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok!Szoktatok szólni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Szoktatok szólni a barátotoknak amikor már a vége fél tart a menstruációtok,hogy hamarosan lehet újra szex?

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

nekem a baratnöm mindig szol.


26f

2023. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Menstruáció alatt is együtt vagyunk. Így nem.
2023. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom szokott utalni rá...
2023. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mensi idején is csináljuk (az erősebb napokon a fürdőben). Észreveszi amikor már mehet az ágyban is.
2023. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már az első napon megmondja. Onnantól meg lehet számolni ötig. Igaz, ez már több, mint barátság. Házasság. Én pedig a férfi vagyok. Nálunk ez mindig öt napig tartott. Eleinte nehéz volt megszoknom, de ő olyankor még a fürdőben sem akarta.
2023. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!