Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lány ovuláció ideje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ovuláció ideje alatt a legkancásabb?

Figyelt kérdés
Néhány barátnőm volt eddig, azt figyeltem meg, hogy ilyenkor kívánták a legjobban a szexet. Másoknak mik a tapasztalatai?

2023. szept. 28. 22:36
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
37 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen

Termekeny héten és az ovuláció napján vagyunk a legkívánósabbak.

Dúlnak a hormonok és a testünk fel van arra készülve hogy befogadjon egy kis életet. Táplálja kihordja és világra hozza .


N

2023. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A többség igen, de NEM mindenki! Van akinek mensi idején lő ki a libidója mint a rakéta (nem vagyunk egyformák).
2023. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nálam ez teljesen egyforma. Szerencsére, mert így is extrém szexuális étvágyam van. Ha még fokozódna, én se tudnám elviselni magam.
2023. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Hormonciklus alapján igen. De mondjuk menstruációnál van egy hosszabb kihagyás, akkor meg pont azért lehet kancásabb.
2023. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy nem. Inkább menstruáció alatt illetve előtte levő pár napban.
2023. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért rossz válasz a 4-es?
2023. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6 mert van Ali a menzesz alatt is kívánja

Nem.minden nő áll le 1 hétig mert vérzik

A szex nagyon jó görcs oldó is

2023. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

7 és ennek mi köze a válaszhoz? Ha menzesz alatt is szexel ugyanolyan rendszerességgel, akkor emiatt az ok miatt nem lehet magas a szexuális vágya. Biológiailag meg nem akkor a legmagasabb a szexuális vágy a legtöbb nőnél. Tehát ha kihagy, akkor lehet akkor is a legkívánósabb. Ha nem hagy ki, akkor ennek kicsi az esélye.

Persze a kérdés minden nőről szól, ez pedig egy általános válasz.

2023. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem menszesz alatt magasabb a libidóm, amúgy is nagy étvággyal vagyok, de azon a héten a barátomat rendsz szerint kifacsarom. 🤤
2023. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!