Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, menszi idején szájjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, menszi idején szájjal kényeztetitek a párotokat, vagy engeditek az anált?

Figyelt kérdés

Az anált nyilván csak azokra értem, akik élvezik és gyakorolják is.

Vagy akkor görcsöltök, és inkább semmit sem?


Az én párom nem engedi soha popsiba, és olyankor szopni sem szeret. Nyilván, ha megkérném rá, szájjal kielégítene, de az meg nekem lenne rossz és megalázó, hogy rákényszerítem a dolgot.



2023. szept. 13. 21:36
A kérdező szavazást indított:
szájjal szoktam kielégíteni
csináljuk popsiba olyankor
nem, semmi ilyesmihez nincs kedvem, ha megvan
18 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Szájjal.
2023. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Olyan válasz miért nincs hogy punci ? Felőlem bármikor megdughat ha akar
2023. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Gorcsolok, nincs semmi abban a 4 napban

Lehet lepontozni

2023. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#2 neked ha nagyon vérzel sem ciki? Amúgy ez az első és utolsó napon számomra teljesen okés lenne.

A párom a nagyon fájósok közé tartozik, olyankor nem akar semmit, csak ölelkezve tv-zni max.

2023. szept. 13. 22:07
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
MI az a menszi?
2023. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nejem furulyázik ilyenkor. Ismerősöktől tudom, hogy szerencsés vagyok
2023. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk normál szex van olyankor is, a legerősebb napokon a fürdőben.
2023. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#6 igen, nem túl gyakori dolog. 4 hosszú távú kapcsolatom volt, az első kettő, és a mostani nem akar ilyenkor semmit. Ezt amúgy teljesen megértem, ha belegondolok, hogy ez mennyire rossz nekik és havonta ismétlődik. Nincs is vele semmi gond. Teljesen elfogadható, ilyenkor megoldom magam.

A harmadik barátnőm szerette popsiba, és ő vett rá, hogy próbáljam ki vele azt is. Addig semmi ilyesmi nem volt senkivel. Nem minden együttlétkor, de heti 1-2x úgy is csináltuk. És ezt menszi alatt is szerette, ahogy olyankor szopni is. így nem volt úgymond “holt idő” szexualitásban. De szerintem ez nagyon ritka. A sima szopi sem gyakori. Persze ezek csak saját tapasztalatok.

Pont emiatt kérdeztem, hogy ez kinél hogy van.


#3 zöldet adtam, nincs ezzel semmi gond, természetes, hogy nem ez jár a fejedben ha fáj mindened.

2023. szept. 13. 23:11
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 szerencsések vagytok, főleg te, hogy nem a nagyon görcsölős típus vagy, és a párod is. Az csak jó, ha ezt ki is használjátok 🙂
2023. szept. 13. 23:20
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
De sima szopàs alap, csak a te nőd önző és pont nem érdekli neked mi lenne a jó...
2023. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!