Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, tia párotokat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, tia párotokat hogy kényeztetitek? Szex közben szopást leszámítva!

Figyelt kérdés

Én nem tudom mit csinálhatnék vele. Nem jön az inger hogy csókolgassam , harapdáljam mindenhol.

Azt szeretem mikor ő csinálja nekem, de nekem sose jut eszembe őt így izgatni.

Szopni szeretem, imádom.

De a testével nem tudok hogyan játszani.



2019. aug. 20. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, énnekem még nincsen párom, de viszont láttam már ilyen írást:

[link]

Ezek az erogén zónákról, pontokról szólnak :)

2019. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig en is ezt csinálom, simogatom, csokolgatom, puszilgatom, tapizom.
2019. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

én baromira nem igénylem pasiként a csókolgatást és simogatást, én a durvább dolgokat szeretem, szóval a szopás mellett simán jöhet erotikus tánc, előttem maszti, játékok használata, segédeszközök, beöltözés, szerepjáték, bármi, ami megmozgatja a fantáziámat.

Vizuálisak vagyunk, nem érdekel minket a puszi hacsak nem a farkunkra kapjuk (vagy fenekünkre)

2019. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha a kémia megvan jön minden magátol ;)
2019. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Több mint 1 éve együtt vagyunk, ku.rva jó a szex, csak ez az egy nem jön magától nekem. (Senkinél se jött)
2019. aug. 20. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:

En simogatom, imadom a boret es a testet erezni... megmarkolom a feneket es magamhoz huzom (hogy betolja tovig), csokolgatom, mikor-hol :)


Lovaglas kozben pl szereti ha a herejet izgatom

2019. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!