Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, menszi idején szájjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, menszi idején szájjal kényeztetitek a párotokat, vagy engeditek az anált?

Figyelt kérdés

Az anált nyilván csak azokra értem, akik élvezik és gyakorolják is.

Vagy akkor görcsöltök, és inkább semmit sem?


Az én párom nem engedi soha popsiba, és olyankor szopni sem szeret. Nyilván, ha megkérném rá, szájjal kielégítene, de az meg nekem lenne rossz és megalázó, hogy rákényszerítem a dolgot.



2023. szept. 13. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Mind a kettő van. De elsőként seggbe.
2023. szept. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#4 nekem nem ciki....

De amúgy inkább csak oda akartam kilukadni hogy nem kell egyoldalúan csinálnom neki, mert részemről mehet a szex bármilyen formája. Meg amúgy is a kölcsönösség hívei vagyunk. Párom nem szereti ha csak ő élvez el. Szóval ha én nem igénylem, akkor ő se kéri hogy csináljam neki.

Ha csinálom neki kézzel vagy szájjal akkor ő is izgathatja a csiklóm, tamponnál nem is lesz véres még a keze se. Vagy popsiba is csinálhatjuk felőlem de akkor is szeretném hogy nekem is legyen valahogy orgazmusom a végére.

2023. szept. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Elso 3 napban bekapom neki vagy anal. Anal mensitol fuggetlenul is van. Miutan elmult a gorcsolos nehezebb resze akkor mar punciba is mehet.
2023. szept. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szájjal elégíteni ki.

Olyankor nem igazán kívánom punciba.

33N

2023. szept. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Első napon görcsöl, olyankor csak leszopom. Második naptól viszont kb jobban kívánom mint normál esetben, szóval simán szexelünk is. Türcsi magam alá, és annyi. Utána meg fürdés persze.
2023. szept. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%

A természet legnagyobb kiszúrása velem, h mikor megvan, akkor talán jobban kívánom mint egyébként. De amúgy meg annyira ömlik belőlem, meg a két középső napon görcsölök is iszonyatosan, hogy fáj a szex (kipróbáltam)


Az első és az utolsó napon finomabban mehet a behatolás is, de a 2. és 3. napon csak szopni szoktam.


Az anál ilyenkor végképp nem megy. Pedig alapvetően én akarom gyakrabban, de mikor megvan nem tudom magam elengedni hozzá

2023. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi az a menszi?
2023. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Seggbe kell először, de koton nélkül. Ha a saját csajomat dugom, hülyén érezném magam, hogy még a seggébe is kotonnal csinálom.


Aztán mehet szájba.


Olyannal, akitől elkapnék valamit, cigánnyal, mg ilyen csajokkal úgysem dugok.

2023. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!