Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki élt már meg többszörös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki élt már meg többszörös orgazmust?

Figyelt kérdés
szeretném a párommal én is megélni, de nincs még benne tapasztalatunk. ha esetleg valamilyen leírást is adnál hozzá, hogyan lehet rá felkészülni, bírni, sokat segítenél

2023. okt. 27. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kámaszútra.
2023. okt. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Azt se tudod mi az , de akarod?
2023. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nő vagy, vagy ferfi?

Nekem nőkent a csiklót stimulálva megy, akár 6x is egymás után, es mindig egyre brutálisabb az érzés,de sokkal rövidebb ideig tart az intenzitás. A 4.után már nagyon hasonlóak az orgazmusok, sőt már fárasztó is és nem bírod kb, de mégis jó érzés és eggyel jobb,mint az előzőek.

Plusz nekem szunetet se kell tartani,olyan mintha lepcsőn haladnék felfelé. Az elso orgazmust elérni hosszu ido,majd a 2.at az elso utan rogton kb 1 perc,es igy tovabb. Lenyeg,hogy nem szabad abbahagyni a csikló stimulálását. Igy egyszer volt egy hatszoros élményben részem😀

2023. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!