Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a többszörös női orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a többszörös női orgazmus?

Figyelt kérdés
Nem egészen világos. Azt írják, hogy több orgazmussorozat kis szünetekkel? Most akkor ha 5perc pihi után újra orgazmusom van, az többszörös orgazmus?
2022. máj. 23. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom h az a többszörös ha nincs abbahagyva a dugás, vagy minimum orál szex vagy ujjazás. Ha nincs izgatva a nő és újból kezdődik a dolog az már inkább csak simán egy darab orgazmus.
2022. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez egyébként nem rossz válasz, de amúgy ha belegondolunk akkor meg hülyeség. Orgazmus után ott nagyon érzékeny, ergo nem nyúlsz hozzá. Ha addig máshol izgatod, pl. análisan, és úgy lesz megint, az akkor megint csak egy újabb sim orgazmus, nem? 😃

Többszörös az lenne, ha a hüvely vagy klitorisz útján történik az izgatás folyamatosan, dehát az meg kivutelezhetetlen pont amiatt mert akkor kellemetlen. Szerintem nincs is olyan valójában, hogy többszörös.

2022. máj. 23. 16:14
 3/12 A kérdező kommentje:
Most értitek, a palim csókolgat tovább, azaz izgat, nincs leállás, majd utána megint izgat ott lent (viszont az addig pihent) így az csak egy újabb sima lesz.
2022. máj. 23. 16:16
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Van erről egy jó kis cikk.

Itt van belőle egy részlet:

“Mi az a többszörös orgazmus?


Az alapvető kérdések tekintetében a szerzők egy fogalmazási bravúrral indítottak, és a többszörös orgazmust az alábbiak szerint definiálták: „kettő vagy több orgazmus egyetlen alkalom során, számottevő szünet(ek) nélkül”. A hangsúly itt a definíció harmadik részén van, ezzel ugyanis sikerült egy kalap alá venni azokat, akik folyamatos ingerlés mellett képesek többször elélvezni (a 419 fős mintából 244-en), valamint azokat, akiknek az első orgazmus után csak pár perc szünetre van szükségük ahhoz, hogy készen álljanak az újbóli ingerlésre és orgazmusra (ők a maradék 175 fő). Ezzel párhuzamosan kikerültek viszont azok, akik miután egyszer eljutnak a csúcsra, utána nem állnak kvázi rögtön készen a folytatásra. A résztvevőik tehát ennek a kritériumnak feleltek meg, igaz, a társaság több mint fele (56 százalékuk) azt nyilatkozta, hogy azért nem minden alkalommal képes a dologra.”

2022. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

"Ez egyébként nem rossz válasz, de amúgy ha belegondolunk akkor meg hülyeség. Orgazmus után ott nagyon érzékeny, ergo nem nyúlsz hozzá"

Elárulom nem vagyunk egyformák nekem megy orgazmus után orgazmus, nem lesz érzékeny N

2022. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha elég 4 perc szünet, mert utána 1 perc alatt elmegyek. Akkor az többszörös? Eszerint igen, de ez baromság.😂
2022. máj. 23. 16:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Többszörös úgy lenne ha izgatás nélkül lenne többszöri hullám. Istenem de balfszok akik ezt kitalálták.
2022. máj. 23. 16:23
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

ha van szünet, akkor nem többszörös, akkor több orgazmus

a többszörös az hogy orgazmus, majd utána még egy, de intenzívebb, és így tovább

2022. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Egyszerűen orgazmus után tovább izgatod magad - kicsit óvatosabban, változtatva a pontos helyen, mert érzékennyé válik a csikló, és x idő múlva jön egy újabb, annál erősebb orgazmus.


Ezzel elég jól el lehet szórakozni egyébként, nekem 5-6 simán összejön, de akkor arra bőven szánok időt :D

2022. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Orgazmus után ott nagyon érzékeny, ergo nem nyúlsz hozzá. - dehogynem.


Magadnak tudod irányítani, hogy mennyire veszel vissza, ezt partnerrel kicsit nehezebb, mert ő nem érzi, hogy mennyire érzékeny, viszont simán megoldható.


Egyébként jobban szeretem, amikor a barátom nem fejezi be, miután elmentem, hanem rögtön tovább ingerel, mert utána még 2-3 nagyot élvezek, és ekkor szoktam squirtelni is.

2022. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!