Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként hogyan találhatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan találhatok párkapcsolatra úgy, ha a szex behatolásos részével gondjaim (potenciazavar) vannak? Viszont az orális szexet nagyon szeretem adni és kapni is.

Figyelt kérdés
Próbálkoztam a facebookon aszexuális társkereső csoportokban, de az aszex lányoknak túl sok vagyok. A hagyományos párkapcsolatokban túl kevés. Vannak a facebookon olyan csoportok, is amik nekem vannak kitalálva, de ott csak férfiak vannak fent, vagy senki. Itt több kérdést is tettek fel a témában hölgyek, tehát van olyan nő aki nekem való, ez tény! De hogyan lehet velük felvenni a kapcsolatot? Komoly, monogám, tartós és tartalmas kapcsolatot keresek! (Az impotenses és mikropéniszes poénokat köszönöm nem kérem. Orvosoknál pszichológusnál, kezeléseken jártam. Gyógyszerrel próbálkoztam. Csak az orális szex járható részemről.)

#szex #orális szex #behatolásmentes szex
2023. okt. 26. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, mit mond erre egy szexológus pszichológus? Ennek tuti valamilyen lelki oka lehet!

Nekem ötletem nincs, miként tudnál ismerkedni. Én a helyedben normál párkereső oldalakon egyszerűen őszinte lennék. Az általános bemutatkozó szöveg végén megemlíteném a problémát. (lehetőleg minél kevésbé szexre kiélezve a megfogalmazást) Talán így rátalálnál arra a nőre / nőkre, akinek ez így megfelel.

2023. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az őszinteség a kulcs, és kitartónak kell lenned, valahogy nem magadra venni az elutasításokat.


Egy személyes kérdésem viszont lenne, ha nem bánod.

Azt írod, az orált szereted kapni is. Ezek szerint a merevedéssel nincs gondod, vagy hát élvezni tudod a sz@pást. Akkor mi a konkrét probléma nálad szex közben?

2023. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2, Van amikor van merevedés, és menet közben puhul... Van amikor csak félárbóc, de orálhoz az is elég. Illetve imádom adni!

De ami a lényeg szeretnék egy komoly normális kapcsolatot, amiből szeretném minden téren a lehető legtöbbet kihozni.

2023. okt. 27. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a választ.


Próbáltam belegondolni, én nőként hogyan tudnám ezt kezelni.

Biztosan személyfüggő, de én pl mindenképp magamra venném, akkor is tudnám hogy nem én vagyok az oka. Azaz, úgy érezném, hogy nem vagyok elég kívánatos.

A leendő exférjemnek sem állt soha úgy a farka ahogy a többi pasimnak. a vízszintestől lejjebb mutatott neki, és olyan igazán kőkemény sem volt. Eleinte annyira nem zavart, de aztán egyre inkább úgy éreztem, hogy ez nekem szól. Hogy nem kíván, nem akar úgy igazán. Sajnos, ezt sem tudtuk kibeszélni, mint ahogy sok egyebet sem...


Szóval, nyilván, technikailag megoldható egy kielégítő szexuális élet effektíve élő farokkal való behatolás nélkül is, sőt, mindenféle egyéb irányba is el lehet menni, csak meg kell hozzá találnod azt az egészséges lelkű nőt, aki nem a saját kudarcának látja a problémát.


Őszintén kívánom hogy sikerüljön. :)


Amúgy, annak utánajártál, mi az impotenciád oka?

2023. okt. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kettő pszichológussal sem sikerült. A miértre az utóbbi időben már másodlagos problémaként tekintek. A hogyan tovább téma jobban érdekel!

Köszönöm a jókívánságot :-)

2023. okt. 27. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig hasznos lenne kinyomozni. Családállításra, vagy kineziológiai oldásra pl elmehetnél. Ki tudja, milyen tudatalatti oka van. Akár generációkra visszavezethető.


De azt is elhiszem, hogy belefáradtál a kutatásba.

2023. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló mint amjt a 4-es ír, csak én vagyok a férfi. Hiába volt barátnőm, valahogy nem éreztem annyira intenzíven az együttlétet. Megkeményedtem aztán hirtelen már összement stb. Nem működött nagyon a dolog csak nagy ritkán. Persze a lány is úgy gondolta, hogy nem kívánom őt meg nem tetszik, béna az ágyban stb.


Hát nekem milyen kínos volt. Utána néztem és azt írták több helyen, hogy részleges potencia zavar.


A lényeg, hogy lehet kapni kamaggrát a neten. Amióta használom megy minden zökkenő mentesen. Lehet minnél kisebb darabokra törni. Eleinte egy darabkt vettem be, de már csak felet szoktam. Egy idő után majd nem is lesz szükség rá valószínűleg.


Ha valaki ilyet tapasztal én javaslom ezt a megoldást mert lehet segít.

2023. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!