Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

A párommal két éve együtt vagyunk. Az elején nagy volt köztünk a láng kb egy évig.

Sokat szórakoztunk volt köztünk orális szex, és egyszer le is feküdtünk egymással(mondjuk egy buli után részegen)

Viszont egy év után kb meghalt az egész. Se orális szex, se sima szex.. Se semmi.

Néha megsimogatja a lábam, de nem nem azért mert szexelni akar.

Viszont nekem ez kevés. Szeretem, jól megvagyunk. Jó lelkű meg minden.

De mikor közeledek valahogy mindig lekoptat olyan téren. Nekem nagyon hiányzik a szex, de megcsalni nem akarom.

Beszéltem vele, mondtam hogy ez nekem kevés, de nem akarja venni a lapot.

Bár vannak neki pszchiés dolgai alul.. Lehet azért nem akar velem lenni?

Viszont nem akarok örökre szex nélkül élni.

24/L. 30/F



2023. júl. 5. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Ezt mi honnan tudjuk?


Lehet, hogy csak rád nem izgul már, mással kefél, vagy lelki roncs és képtelen rá. Ha nem tudod vele megbeszélni, akkor menj az utadra.

2023. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a furcsa, hogy leírod: EGYSZER le is fekudtunk egymással.


Az egy év alatt egyszer? Vagy ez az ismerkedés elején volt?

2023. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem nagyon hiányzik a szex, de megcsalni nem akarom."

A kérdésben a megoldás.

Ezt ugyebár úgy tudod megtenni, hogy szépen elhagyod, és utána találsz magadnak megfelelő partnert.

Megjegyzem számomra ez így nem párkapcsolat. Ilyen barátság felé ti sem tudjátok mi.

Ebben a korban ez gyerekes, nem egészséges dolog.

2023. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ez nem kapcsolat,halott ügy.
2023. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj de én 30 évesen heti ötszöri szexnél alább biztos nem adtam. Ott valami nagy gond lehet leginkább fejben. 44/F.
2023. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké, fiatal koromban én is visszafogottabb voltam, de azért ahol már beindult valami, ott fura, hogy az ember így visszavesz. Nem mondom, hogy éjjel-nappal hancúrozni kéne, de azért az, hogy egy év alatt semmi nincs... ez akkor oké, amikor az ember még nem vág bele a szexualitásba. De ahol már egyszer éltetek nemi életet, ott nagyon fura, hogy az ember így visszalépjen.

De első körben az okokat kellene kideríteni. Akár szakember segítségével is, ha magától nem hajlandó egyről a kettőre lépni. Mert valami ok nyilván van, ha egyszer még akarta, másszor meg nem.


"de nem akarja venni a lapot"

Ezen nincs mit "venni". Most komolyan... ha elmondod, hogy neked szükséged lenne szexre, ez egy tök egyértelmű közlésfolyamat, ebben nincs semmi virágnyelven fogalmazva, szóval... nem az van, hogy nem érti meg, hanem egyszerűen ignorálja. A kettő nem ugyanaz. Szóval ha úgy nézzük, bukott a kölcsönösség. Az van, amit ő akar (vagy nem akar), és az, hogy neked mire lenne szükséged, az félre van söpörve. Innentől nem csak arról van szó, hogy testileg nem kapnád meg az igényeidet, de innentől a lelki odafigyelés, és jólelkűség mítosza is összeomlott. Ugyanis ebbe beletartozik az is, hogy a másikra odafigyelünk, és még ha ütköznek is az érdekek, legalább annyit megteszünk, hogy a problémáról hajlandóak vagyunk beszélni, és amennyire lehet, próbáljuk megoldani. De itt ennek a szikrája nincs meg. Neki rohadt kényelmes, hogy vagy neki, és hogy ezért semmit nem kell tennie, és ezt ki is használja. Ez nem jólelkű ember, hanem önző.


Az, hogy vannak lelki problémái... első körben meg lehet ezt próbálni megbeszélni. Ha meg nem megy, akkor léteznek erre szakemberek. De az nem megoldás, hogy ezért egy lagymatag kapcsolatkezdeményben senyvedjünk akár örökké.

Lehetséges persze, hogy valamilyen szinten aszexuális? Csak mondjuk akkor meg felmerül a kérdés, hogy eddig hogyhogy nem volt az? Vagy csak "megjátszotta magát a kedvedért"? Háááát... nem tudom. Ha tényleg az, akkor meg az a probléma, hogy miért nem mondta az elején? Az ilyesmiknek nem 2 év után kell kiderülniük, hanem még a kapcsolat legelején. Akkor illik tisztázni az ilyesmiket is, hogy aztán ezzel együtt legyen lehetőség eldönteni, hogy akkor most menni fog-e együtt, vagy sem. Nyilván ha az egyik félnek van igénye a szexualitásra (vagy akármi másra), a másiknak meg ez nem megy, akkor alaposan el kell gondolkodni rajta, hogy megéri-e? Én nem vagyok egy szexmániás, de én is azt mondom, hogy úgy nekivágni a nagybetűs életnek, hogy szex legfeljebb tízévente egyszer, az ha nem vagy aszexuális, marhaság.

Vagy mi lehet az a lelki probléma? Kicsi neki, és szégyelli? Erre meg megint azt mondom, hogy pszichológus. Most komolyan... ha valakivel együtt vagyok, sőt, már volt intimitás is, és egy jó, bizalmas, bensőséges kapcsolatról van szó, akkor mennyire kell már butának és dedósnak lenni ahhoz, hogy ilyesmin problémázzon az ember? Egymásnak kell megfelelni, és ha ez megvan, akkor nincs min aggódni. Vagy van, amikor nem áll fel a kiskatona? És akkor mi van? Nyilván ez is olyan dolog, amiről te is tudsz, és elfogadod őt ilyennek. Ha már az elfogadás, és a vonzalom megvan, akkor nem értem, hogy miért kell mindenből nagyobb problémát csinálni, mint amekkora. Meg ha nem is áll fel mindig, attól miért kell teljes mértékben mellőzni a szexualitást?

De ragozhatnám még tovább napestig. Egyszerűen érthetetlen az egész, és láthatóan ő nem is törekedik arra, hogy jobb legyen. Innentől kezdve ha ő nem hajlandó tenni a megoldásért, 3 lehetőség van: vagy innentől a következő pár évtizedben szűzies életet élsz, lemondva a szexualitás minden öröméről; vagy találtok alternatív megoldásokat (nyitott kapcsolat például); vagy... keresel mást. Olyat, aki legalább annyit megtesz, hogy néha kinyal, vagy netán a farkincáját is beveti, ha már van egy rendes, és odaadó barátnője.

2023. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg neked utolsó válaszoló.

Igen, az a gond, hogy nem mindig áll fel neki, és ez őt nagyon rosszul érinti. Persze én nem problémáztam ezen.. De ő nagyon a szívére veszi, és stresszel.

Én tényleg szeretem őt, mert amúgy minden más egyben van, csak ez nem.

Elhagyni jelenleg még nem állok készen, adok még egy esélyt ennek hátha jobbra fordul.

Viszont nekem is fogy a türelmem minden tekintetben, vágyok a testiségre pedig nem vagyok egy szexmániás meg semmi.

Igazából az a baj, hogy sehogy úgy nem ér hozzám.. Pedig állítólag szerelmes. Többször is rákérdeztem erre, még a szakítás is felmerült, de nem akar elengedni.

2023. júl. 6. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Adhatsz 100 esélyt de csak időpazarlàs, nem kíván téged és ez mindent elmond...
2023. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, csak meddő gatyázás. Komolyan szex nélkül, besavanyodott macskás néniként akarod leélni az életedet?
2023. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!