Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik csak szexelnek, tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csak szexelnek, tényleg nem érdekel a másik és semmiféle érzelem nincs az iranyaba?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve járok össze egy férfival aki leszögezte hogy nem akar velem együtt lenni

Neki a munkájából kifolyólag nincs ideje arra hogy mellettem más nővel is viszonyt folytasson,én meg nem keresek mást mert szeretem .

Minden nap írunk egymásnak ,igaz az utóbbi időben csak pár mondatot napi szinten .

Régebben nagyon sokat voltunk kapcsolatban telefonon keresztül,és havi legalább 3-4x találkozunk és szexelünk .( Jelenleg a távolság miatt nem megy több ).

Nem igazán csinálunk együtt semmit ,max néha egy séta de a találkozásunk számára a szex miatt történik és ezt többször el is mondta.


Férfiak , akik hasonló helyzetben vannak :


Magyarán ,én vagyok az ingyen .... .... , O fütyül és én ugrok.

De ez tényleg lehetséges hogy egy emberi lény majdnem egy év után abszolút semmit ne érezzen egy nő iránt,aki szereti ,akivel napi kapcsolatban van és akivel lefekszik?!


Tényleg annyira egal vagyok neki mint Marika néni a kisboltban?

Ha holnap meghalok az is mindegy ?

Semmi érzelem ,semmi szeretet nincs bennetek az iránt a nő iránt akivel úgymond oaszejartok szexelni ?

Vagy néha azért gondoltok rá , szeretitek csak nem szerelemmel?


Vagy tényleg csak egy darab hús és a testét hasznaljatok?

Még szülinapi ajándékot is vettem neki ,remélem érzi és látja hogy fontos a számomra.


2023. okt. 24. 19:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem zaklatom .

Ha nem keresem ,o keres.

2023. okt. 24. 21:06
 12/13 anonim ***** válasza:

"Oké ,talán nem szeret és nem esett szerelembe de testi vonzalom és a kémia megvan köztünk ."


A párkapcsolathoz ennél több kell, mint kémia. Van ilyen, igen, hogy csak kémia van, de szellemi és lelki kapcsolat nincs.


"Beszélgetünk,tarsalgunk is tehát valamilyen kötődés ,szimpátia csak-csak kialakult benne ."

És? Én is jóban voltam lányokkal, de nem voltam beléjük szerelmes, nem is volt semmi, csak társalogtunk.


"Egyszerűen szeretem es bízom benne hogy ha megérett egy kapcsolatra ,O is másképp fog gondolni rám"


Miből gondolod, hogy nem érett egy kapcsolatra? Mert nem szeret? Attól még lehet érett, csak nem veled képzeli ezt el.


Egy év sok idő, ha beléd szeretett volna, már rég párkapcsolatban lennétek.

2023. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nemsokára jön.

És nem lesz szex ( egészségügyi okok miatt ) és mégis velem akar lenni úgyhogy bízom benne hogy van esély egy kapcsolatra

2023. okt. 27. 16:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!