Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik csak szexelnek, tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csak szexelnek, tényleg nem érdekel a másik és semmiféle érzelem nincs az iranyaba?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve járok össze egy férfival aki leszögezte hogy nem akar velem együtt lenni

Neki a munkájából kifolyólag nincs ideje arra hogy mellettem más nővel is viszonyt folytasson,én meg nem keresek mást mert szeretem .

Minden nap írunk egymásnak ,igaz az utóbbi időben csak pár mondatot napi szinten .

Régebben nagyon sokat voltunk kapcsolatban telefonon keresztül,és havi legalább 3-4x találkozunk és szexelünk .( Jelenleg a távolság miatt nem megy több ).

Nem igazán csinálunk együtt semmit ,max néha egy séta de a találkozásunk számára a szex miatt történik és ezt többször el is mondta.


Férfiak , akik hasonló helyzetben vannak :


Magyarán ,én vagyok az ingyen .... .... , O fütyül és én ugrok.

De ez tényleg lehetséges hogy egy emberi lény majdnem egy év után abszolút semmit ne érezzen egy nő iránt,aki szereti ,akivel napi kapcsolatban van és akivel lefekszik?!


Tényleg annyira egal vagyok neki mint Marika néni a kisboltban?

Ha holnap meghalok az is mindegy ?

Semmi érzelem ,semmi szeretet nincs bennetek az iránt a nő iránt akivel úgymond oaszejartok szexelni ?

Vagy néha azért gondoltok rá , szeretitek csak nem szerelemmel?


Vagy tényleg csak egy darab hús és a testét hasznaljatok?

Még szülinapi ajándékot is vettem neki ,remélem érzi és látja hogy fontos a számomra.


2023. okt. 24. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez elég creepy a részedről. Miért vagy szexkapcsolatban, ha alkalmatlan vagy rá?

Persze hogy van ilyen, mint amit leírsz, nem is kevés. A szex csak szex, ő egyenes és őszinte veled, nyílt lapokkal játszik. Csoda hogy még nem dobott ki, amennyire tapadsz rá. Ha szerelemre vágysz, párkapcsolatot keress, ne szexkapcsolatot.

2023. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak nagyon vágyom rá hogy átalakul az egész kaocsolatta.
2023. okt. 24. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Nekem több ilyen partnerem volt közel 1 évig fejenként.

Lehet jókat szexelni, beszélgetni, közös programokra menni, de nem kell mindent túl gondolni.


Én úgy gondolom egy ilyen lazábból lesz később komoly kapcsolatom, de ahhoz NAGYON olyan partnert kell találnom aki minden téren passzol.

Kötődés, barátság van, de nem mindig van az a plusz ami egy kapcsolathoz kell.

2023. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor inkább ne remenykedjek?
2023. okt. 24. 20:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálunk így kezdődött. Nálam rózsaszín köd, szerelem, házasság gyerek stb…

Ő közölte keresek mást mert erre ő alkalmatlan.

Így telt el 2 év.

Közben én munkahelyet váltottam íj életet kezdtem. Ő jött utánam. Először csak “télre” hogy dolgozni tudjon. De többet volt otthon a szüleinél vidéken mint nálam.

Egyszer csak valami változott nála. Megkérte a kezem.

Összejött a baba, pedig azt nagyon nem szeretett volna (pedig tervezett gyerek volt).

Nem azt mondom minden happy de együtt vagyunk meg. Ennek mar 4 éve…

2023. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tudja hogy szeretem.

Vasárnap szülinapja lesz és épp itthon lesz.

Nem várom el tőle hogy velem legyen azon a napon ,de hétfő délelőtt találkozni fogunk és meglepem.

Ha tudja hogy szeretem és Ő nem akar tőlem semmit csak szexet ,akkor miért fogadja el az ajándékot,miért fektet a kapcsolatba időt, energiát? Nem talál mást szexre ?

Így kényelmes neki ?

2023. okt. 24. 20:21
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Fordítva is feltehetnénk ezt a kérdést, ha tudod hogy nem szerelmes beléd és szexkapcsolatot akár, miért tapadsz rá, miért akaszkodsz rá, és miért próbálsz meg úgy vidkekedni, mintha a párja lennél? Ne járasd már le magad ennél is jobban.
2023. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
A marha párizsi nem steak, ne lássunk bele többet annál, mint ami. Szexkapcsolat szexről, párkapcsolat érzelmekről szól, ennyi.
2023. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Lehet naiv vagyok de én nem hiszek a " szexkapcsolatban " és nem hiszem el hogy valaki ebben ténylegesen jól érezne magát.

Egy férfi is ember!!!

És nem akarom elhinni azt ,hogy majdnem egy evi minden napos kapcsolattartás és kb 60x szex után abszolút semmit nem érez valaki .

Nem hiszem el hogy annyit jelentek neki mint Magdi anyus .

Oké ,talán nem szeret és nem esett szerelembe de testi vonzalom és a kémia megvan köztünk .

Beszélgetünk,tarsalgunk is tehát valamilyen kötődés ,szimpátia csak-csak kialakult benne .

Vagy észre sem venné ha holnap meghalnek?

Közömbös lenne a számára ?


Egyszerűen szeretem es bízom benne hogy ha megérett egy kapcsolatra ,O is másképp fog gondolni rám

Jelenleg napi 15 órát dolgozik ,sok problémája van, lehet higy nincs is igazán ideje es energiája egy kapcsolatra .

Adok az egésznek meg 2-3 hónapot , és ha nem változik a dolog , ugyanigy stagnál, akkor lépni fogok

2023. okt. 24. 20:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Te nagyon beteg vagy ember, vedd már észre magad és ne zaklasd! Ha nem hiszel a szexkapcsolatban, miért vagy benne egyben?!
2023. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!