Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női orgazmus kiváltására van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női orgazmus kiváltására van valami gyógyszer, vagy bármilyen megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nő ismerősömet nagyon bántja (megértem), hogy nincs orgazmusa, szerinte lehet soha sem is volt. Skizofrén, bipoláris zavar, antiszociális, szed egy rakás gyógyszert, ha jól emlékszem, ezek pont a dopamin, szerotonin szabályozásba nyúlnak bele, ami meg az orgazmushoz kell, ha jól tudom. Mondtam szerintem emiatt ezt nem lehet gyógyszerrel sőt lehet sehogy sem kezelni, de azért megkérdezem van erre megoldás vagy reménytelen?

Esetleg küzd valaki hasonló betegséggel és talált megoldást?



#skizofrénia #gyógyszer orgazmusra
2023. okt. 22. 20:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 én is ettől tartok, hogy reménytelen a gyógyszerek miatt. Azt meg ugye nem lehet abbahagyni.:( Egyébként tényleg külön személyiségei vannak, de egyik sem élvezi a szexet. Én nem veszek észre különbséget közöttük, csak azt, hogy más nevet mond, illetve nem tudja mikor született. Azt mondta valami "videóadásban" adják egymásnak kivel mi történt, de néha kimarad az "adás" és nem emlékszik mi történt.
2023. okt. 22. 23:36
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem kéne úgy beállítani ezeket a gyógyszereket, mintha tönkretennék őt. Ezek nélkül valószínűleg még kevesen esélye lenne normál szexuális életre , és nem csak olyan tekintetben, hogy nélkülük őrülten viselkedne. Ha antidepresszánst szed, akkor az - intuitíve gondolkozva - növeli a dopamin- és a szerotoninszimtet, nem pedig csökkenti.

Meg attól még, hogy az egyik gyógyszer csinál valamit, egy másik gyógyszer vagy drog még fejthet ki más módon ellentétes hatást. Pl. tök más receptorokra hat. Tehát ez sem feltétlen igaz, hogy ne lehetne ideiglenesen változtatni a hormonszintjein.


Másik kategóriában több esélyed lenne. Én is csak a magánbéleményen írom ée, mert nem értek hozzá.

2023. okt. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Leszedálja a gyógyszer, erzeketlenne teszi

Nem tudsz ezzel mit tenni

2023. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi #12, #13! Szegényeknek nincs elég bajuk amúgy is.
2023. nov. 1. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!