Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női orgazmus kiváltására van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női orgazmus kiváltására van valami gyógyszer, vagy bármilyen megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nő ismerősömet nagyon bántja (megértem), hogy nincs orgazmusa, szerinte lehet soha sem is volt. Skizofrén, bipoláris zavar, antiszociális, szed egy rakás gyógyszert, ha jól emlékszem, ezek pont a dopamin, szerotonin szabályozásba nyúlnak bele, ami meg az orgazmushoz kell, ha jól tudom. Mondtam szerintem emiatt ezt nem lehet gyógyszerrel sőt lehet sehogy sem kezelni, de azért megkérdezem van erre megoldás vagy reménytelen?

Esetleg küzd valaki hasonló betegséggel és talált megoldást?



#skizofrénia #gyógyszer orgazmusra
2023. okt. 22. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak partnerrel nincs, vagy egyedül sem?


Igazából a saját testének felfedezése lenne elsődleges. Így önkielégítés közben felfedezni, hogy kellemes és nem görcsösen az orgazmust kergetni.


Lehet testi oka is, de az alapján, amit leírtál nála a lelki dolgok okozzák.

2023. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
&1 igen, azt elfelejtettem mondani, hogy szex közben nem érez semmit. Még ha szerelmes is abba, akivel együtt van. Azt mondta max kb. annyi mintha a kezét simogatnák.
2023. okt. 22. 20:34
 3/14 A kérdező kommentje:
ha maga csinálja, akkor sem érez semmit
2023. okt. 22. 20:35
 4/14 A kérdező kommentje:
voltam vele, éreztem, hogy semmi örömet nem okozok neki, hüvelye sem nedvesedett, egy idő után már fájt nekem, nem is lett belőle semmi. Mondta mással is ez a probléma.
2023. okt. 22. 20:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok megint. Hát ez nehéz kérdés. De hiába a sok testi gát, attól még lehet lelki oka.


Ha nem írtad volna a rakás gyógyszert, azt mondanám, igyon egy kis alkoholt, ami talán oldaná a gátlásokat és akár segíthetne.


Így inkább nem írom, viszont van rá esély, hogy egyes gyógyszereknek is lehet libidó csökkentő mellékhatása.

2023. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Pszichiátriai gyógyszer szedésekor nem is kell várni semmit. Egyébként is egyes hozzáértők szerint a női orgazmust tanulni kell.
2023. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi #5 #6! Én is attól tartok, hogy a gyógyszerek miatt nincs megoldás. Gyógyszerek nem gyógyítanak, csak elnyomják a tüneteket, közben meg ilyen melléhatások lehetnek. Azt mondta, ez nagyon durva ha igaz, hogy azért sem lehet meggyógyulni az elmebetegéből, mert az agyban fizikai elváltozásokat okoznak. Azt elfelejtettem, hogy DID, (többszörös személyiség) betegsége is van. Szegénynek szinte minden baja van. Attól tartok tényleg nincs megoldás. Szegény elmebetegek, van elég bajuk, de semmi öröm nem jut nekik az életben. Ő is csak a kutyáival érzi igazán jól magát. :(
2023. okt. 22. 20:50
 8/14 A kérdező kommentje:

szinte biztos, hogy szerotonin, dopamin, oxitocin probléma van, [link]

ezt ajánlják, csak ki tudja mi a marketing és mi a valóság?

[link]

2023. okt. 22. 21:17
 9/14 A kérdező kommentje:
ez is fontos "Más, neurológiai betegségekre szedett gyógyszer mellett csak akkor alkalmazzuk, ha azt a kezelőorvosunk jóváhagyta."
2023. okt. 22. 21:20
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

"ha maga csinálja, akkor sem érez semmit"


Itt te már labdába se rúgsz. Meg igazából senki sem. Nem akarok bunkó lenni, de én ilyen nővel nem szexelnék, mert borítékolható a kudarc. Azt még kb sejtem te miért szexeltél vele, de hogy ő miért feküdt le veled, az a legfőbb kérdés.


Le van szedálva mint állat. Esetleg a másik személyisége ha épp előjön, akkor vele lehet próbálkozni. És nem viccből mondom, a disszociatív személyiségzavarban ténylegesen más-más személyiségek vannak


Hetero férfi

2023. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!