Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavaró lehet az első együttlét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró lehet az első együttlétnél a nagy méret?

Figyelt kérdés
A barátom pénisze 17 cm, ahogy láttam a boxerében dudorodni, már úgy is hatalmasnak, vastagnak tűnik. Még nem feküdtünk le egymással, sőt még senki mással sem. Az érdekelne, hogy volt e már tapasztalatotok ilyen mérettel? Mire lehet számítani, az első együttlétnél?

2023. okt. 20. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem vagy felizgulva rendesen és nem ügyes a srác akkor életed legszarabb élménye lesz
2023. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Az ex pasimé 19 cm körül volt, vagy nagyobb.

Amikor levetkőztünk és megláttam k8csit meg viltam ijjedve mert elég rövid és szűk vagyok, elképzelni nem tudtam hogy ez belémférni. Főleg úgy hogy csak átlagos 13- 15 centis pasijaim voltak eddig.


Nagyon felizgatott előtte szájjal, nyelvvel, sikerült ellazulni, és nagyon lassan finoman hatolt belém. Kitöltött feszített és kellemes fájt.

Kb 2 hét alatt teljesen a méretéhez tágultam úgy hogy már durvulni ís tudtunk.

2023. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Befog szorulni egy akkora méret neked és annak nem lesz jó vége gyere össze valami kis pöcsüvel
2023. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
17 nem is nagy. Átlag.
2023. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, én se gondolom nagynak a sajátomat.
2023. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Sok előjáték és nqgyon jóesz egy ilyen méret
2023. okt. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

4es

Nezd meg a statisztikat

Átlag 12 14cm

2023. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

igen, 95% h zavaró lesz, nehéz lesz befogadni a lánnynak.. szűk a bemenet.. szűzhártya meg érzékeny. fájni fog.

csomó ilyet hallok hogy csomó nőnek nem fáj. hát énmeg úgy láttamakárhogy finomkodok majd meg halt tőlem az a 2 lány.

2023. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Be kell nedvesedj meg ha kinyal Az meg jobb

Nem lesz semmi baj akkor

júl. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!