Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nőnek fájt az együttlét,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőnek fájt az együttlét, mert nagy volt a méret, akkor vajon lesz következő alkalom, vagy ennyi volt?

Figyelt kérdés
Az az érdekes, hogy voltunk már együtt korábban, 2 éve,és akkor nem volt ilyen gond, viszont neki pár hónapja nem volt semmi, és mintha szűkebb is lett volna mint régen. Abszolút nem vadultunk, mégis mondta utána, hogy fáj most lent. Nagy méret alatt azt értem, hogy vastag, nem pedig, hogy 20+ os ;)
2023. júl. 2. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha normális voltál vele és nem érezte kellemetlennek akkor valószínűleg lesz. De ha figyelmes akarsz vele lenni és azt szeretnéd, hogy ő is maximálisan élvezze és ne fájjon neki akkor legyél vele óvatosabb, csináljatok több előjátékot, kérdezd meg közben, hogy nem fáj-e neki.. Keressetek esetleg olyan pózt ahova alapból a nagyobb méret jobb, mert nem tudsz úgy behatolni, mint például kutyában.. de egyébként ennyi alapján senki nem fogja tudni neked megmondani csak a lány.
2023. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem lenne következő
2023. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ... ha van érzelmi kötődés akkor esetleg lehet lehetőséged még korrigálni de ha ész nélkül figyelmetlenül toltad vagy érzelmileg semmi nem köti hozzád akkor rossz szex után nincs második dobás.
2023. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Mint írtam nem vadultunk, egyáltalán nem voltam durva, és mi korábban voltunk többször is együtt, de akkor elöttem nemsokkal volt kapcsolata, ezért is lepődtem meg, hogy most fájt neki, pedig száraz se volt. De ő is azt mondta most, hogy biztos azért mert rég nem volt együtt senkivel.
2023. júl. 2. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kérdezd. Mi honnan tudjuk?
2023. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan barátnőm akinek fajt az első 8-10 behatolás meg nem lehetet betenni neki “tövig “ de utána úgymond hozzászokott
2023. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!