Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők még, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők még, akik bírják a szenvedélyes együttléteket nagy mérettel is és tudnak ezzel bánni?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok. A tapasztalatom az h kevesen tudnak a hosszú szenvedélyes menetekkel és extra mérettel mit kezdeni. F

2022. aug. 29. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen, én jobban szeretem a nagy méretet és hosszú menet során is bírom.
2022. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Én. De foglalt vagyok. Kort nem írok!
2022. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Én bírom, csak sajnos ritkán találok igazán nagyot, pedig nagyon hálás tudnék lenni érte ;)

33/N

2022. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen előfordult már, de az illetőt nagyon kívánta és fel is izgatott rendesen.
2022. aug. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
A 20/5-ös méretemet meglepően sokan bírták az eddigi lányok közül hosszabb menetekkel is, főleg ha a leányzó durván benedvesedett, akkor nem volt gond ezzel, de volt példa 1-2 esetben, amikor nem akart bemenni, és fájdalommal járt.
2022. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hasonló méretekkel azt tapasztaltam, hogy csak idősebb nők tudnak mit kezdeni. :(
2022. aug. 30. 10:26
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
#6: Többségben 16-20 éves lányokkal voltam, nem a kor számít. Mondjuk az sem mindegy mekkora méretről van szó, biztos van az a méret, ami már a többségnek kellemetlen.
2022. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Nekem 22centi és 6centi vastag a legszélesebb részén. soha nem voltam még olyan nővel, aki élvezte volna. Az első néhány próbálkozás után minden nő elhagy, hiába a vonzalom és megértés. Mindenki jajgat közben, fújtat, óvatosságra int, a keze végig ott van a csípőmnél, hogy el tudjon tolni magától, ha kezdenék beindulni. Az előkészületekről ne is beszéljünk. Szívesen cserélném kisebbre, vagy ismerkednék olyan nővel, akinek nem okozna nagyobb fennakadást egy ekkora méret.

35F

2022. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Páromé 17 cm hosszú és majdnem 6 cm vastag.

Tudok vele bánni, számba belefér, bár lenn kell azért előjáték. Énegge szűk típus vagyok, de már a gésa golyókon gondolkodom, hogy gyakorolni is jó lehet :)

23 éves leszek, ő 21.


Egy ideig egy csaj is zaklatott a párom miatt itt gyk-n hogy hármasban benne lenne, de csak tegye be neki. Neki ez lett volna a hármas. Remélem most nem talál meg megint.. :)

2022. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
#9: Mi konkrétan keresünk hármashoz lányt barátnőmmel, de nem találunk, bár minket zaklatna valaki, aki kölcsönösen meg is felel nekünk. :D Bár igaz nekem 20/5 és nincs meg a 6 centis vastagság. :D
2022. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!