Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen kegyetlenek a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kegyetlenek a nők lehet nem kellett volna lefeküdnöm a kolléganőmmel?

Figyelt kérdés

Van egy szimpatikus kolléganőm akivel megvolt a közös hang, két hete péntek délután elmentünk bulizni, ott sokat ittunk aztán F

feljött hozzám, ott filmeztünk és végül szeretkeztünk. Nekem elég súlyos fitymaszűkületem van... Hát erre eléggé rácsodálkozott de végül jó volt a szex.

Viszont azóta már hallottam vissza a dolgokat, két kedves kollégám már tette is a megjegyzéseket, hogy hallom szűkös a helyzet...


2023. okt. 15. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

A mai magyar nő, a mai magyar anya. Meg sem lepődöm! Ne vedd magadra, a nő címeres k...a!


F, 39

2023. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, hogy ki az igénytelenebb. Aki figymaszűkülettel nem megy orvoshoz, vagy aki képes így is dugni vele. A gyomrom kifordul ettől az igénytelenségtől.
2023. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Semmi igénytelenség nincs benne, a szex teljesen működik, abszolút nem büdös, nincs vele semmi baj...
2023. okt. 15. 18:48
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha van szűkület azt műteni kell, lényegtelen meddig megy le vagy nem... ha másért nem is az ilyen helyzetek elkerülése végett fixen ajánlott.


A nő nem tudom hány éves lehet, de tipikus...hát nő...


Más egészségi dolgaival nem illik viccelni, nekem pl 1 golyóm működik csak mégis elmondtam minden páromnak... ha meg annyira zavarta miért kefélt?


Engedd el, meg jobb ha váltasz munkahelyet, és lehetőleg amíg nincs műtve a fallosz ne kefélj senkivel.

2023. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Ebbe nincs semmi igénytelenség??? Fúj bzmeg.
2023. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
És? A pasik egy része is kibeszéli az aktuális partnerét!
2023. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Házi nyúlra..... de a ribik ilyeneket.
2023. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Tipikus nő. Mindent is kipletykálnak.
2023. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Igénytelen vagy... fujjj
2023. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék. Egyszer egy csajjal a szabadban szexeltünk, utána a volt pasija, aki gyerekkori közös ismerős, másnap felhív, hogy gratulál, lyuksógorok lettünk, de az isten szerelmére, miért kell ezeket a dolgokat kibeszélni, szerintem csak a két félre tartozik.
2023. okt. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!