Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kolléganőmet szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolléganőmet szerintetek könnyen meg tudnám fektetni?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta nincs senkije.

A cégnél már volt egy pasija aki csúnyán átverte, azóta nem is akar kapcsolatot egyáltalán.


Viszont nagyon veszi a poénjaimat, az obszcén beszólásaimon is nevet, sőt, van hogy még rá is tesz egy lapáttal.


Mostanában sokat viccelődik a szexről, a többi srác már beszélte is egymás közt hogy már nagyon kéne neki egy pasi aki jól megd...gja mert látszik rajta, hogy hiányzik neki.


Viszont nem tűnik annak a típusnak akit csak úgy bárki meg tud fektetni.

Velem viszont mindig így viselkedik, megfogja a vállam, kötekedik, kávét főz nekem. Csak engem hív uramnak, néha viccből magázódik velem és annyira hihetetlenül felizgat ezzel... Direkt csinálhatja vagy csak beképzelem?


Az i-re az tette fel a pontot mikor mondtam neki, hogy beleült valami porba. Rossz helyen kezdte el söprögetni a fenekét, odanyúltam reflexből, és hagyta, hogy paskoljam a fenekét. Vagyis hogy a port lesöpörjem. Ráadásul utána zavartan is viselkedett, full zavarban volt mert szerintem direkt hagyta és tetszett neki. Vagy nem tudom...


2023. jún. 4. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű, hogy bejössz neki és flörtölget is veled. Az már egy más kérdés, hogy ebből "könnyen lefekvés" lehetséges opció-e.. hívd el találkozni vagy valami és majd kiderül.
2023. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy sok csávó viccelődik vele a cégnél, de őket poénkodva lepattintja mint valami havercsaj, de ha rólam van szó akkor úgy mosolyog és úgy nevet hogy zavarban van.
2023. jún. 4. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki egy találkára. Nem randi, csak munka után egy pohár bor, vagy valami.
2023. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha már a popsijához érhettél, akkor én a helyedben kicsit alányúltam volna a sunája felé, mivel csak úgy nem engedik meg a nők, hogy a popsijukat "simogassák", megengedte volna azt is, hogy kicsit tovább csússzon a kezed. Nyugodtan próbálj rá legközelebb, nem lesz semmi gond belőle.
2023. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És mondtad már neki, hogy csinos, jól néz ki, aranyos stb...mármint bármilyen dicséret ilyesmi? Miért nem ezzel kezded aztán lehet ezt ragozni, ha bejösz neki pár nap alatt össze lehet vele jönni. A poénkodás jó dolog meg kell is de annal azért nem szabad megragadni, tovább kell menni. Hozzáérni, néha megsimogatni a kezét, karját később a derekát , néha pimaszkodni vele, viccesen provokálni, stb... szóval haladni.
2023. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozz ha már ennyire jobb helyzetben vagy a többieknél! Semmit nem veszíthetsz!

Vagyis igen! Veszíthetsz egy remélhetőleg jó szexet! 😊

Hajrá!

2023. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Uramnak hív meg magáz? Ha szerencséd van kifogtál egy subot, lehet arra vár hogy kezdeményezz és sexnél elvárja, hogy dominálj.

Hajrá tigris!

2023. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelmű, hogy be jössz neki,lépj teis ennél jobban milyen szép vagy ma, jó a rucid vagx szexy. Lássa hogy még picit jobban törődsz vele lássa ő is jobban h bejossz neki.

Aztán randi stb.

2023. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fake situation
2023. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!