Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék egy kolléganőmhö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy kolléganőmhöz átmenni?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, akinek nincs barátja, szoktunk beszélgetni, jóba vagyunk. Néha előkerülnek ilyen közvetlenebb témák is. Intimebb témák is voltak már érintőlegesen amikor adott volt ilyen szitu és poénból előjöttek sztorik. Csak én ilyen introvertált vagyok, vagy hogy is mondjam. Nehezen tudom alakítani a dolgokat, és félénk is vagyok. Ti hogy célozgatnátok, vagy hogy alakítanátok a dolgokat, hogy kialakuljon egy helyzet, hogy átmenjek hozzá stb? Hogy ne is gyanúsan, meg ne nyomulósan, mégis valahogy elérni ezt. Itt lakik tőlem 500 m-re egyébként.
2023. szept. 1. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van szikra, nem túl nagy feladat. Nálam annyi volt, hogy tudtam hogy egy bizonyos dolog nem nagyon megy neki a munkahelyen, és mondtam neki hogy szivesen átmegyek hozzá segiteni benne hogy hogy kell.
2023. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nehéz meghívatni magad máshoz. Az nem opció, hogy áthívod magadhoz?
2023. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szívek tolmácsa : szerelmi levelező az életben előforduló ...

Országos Széchényi Könyvtár

[link] › ...

PDF

2023. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha 500m re lakik akkor gyalog.


És mi az, hogy ne legyen gyanús? Lopni mész? Ha meg akarod dugni akkor jó lenne rámozdulni, tudja mit akarsz. Mert azért az sem jó ha úgy mész, hogy nem akarsz te semmit, csak unatkozol. Hadd tudja már egy nő, hogy kívánod. Aztán vagy imponál neki vagy nem. Ha csak barátként beszélgetsz vele akkor nem biztos, hogy kíván vagy ha úgy mész hozzá akkor ott szerinted hirtelen rád ugrik? Hívd fel, kérdezd meg nincsen e kedve egy pohár borra, vigyél. Onnan már könnyebb.

2023. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nős vagy? Vagy miért fontos, hogy te menj hozzá?

Különben van egy mondás miszerint nem az a nagy kunszt, hogy egy férfi meghódít egy nőt, hanem hogy hogy tudsz tőle utána elegánsan megszabadulni, hogy ne úgy élje meg mennyire kihasználtad.

2023. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A klasszikus gyere át egy pohár borra, vagy nezzünk meg egy filmet még mindig az egyik legjobb módszerek közé tartozik.
2023. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!