Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem érti meg a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érti meg a barátnőm, hogy ebben az időszakban nem kívánom a szexet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Oké, valóban hosszabb ideje (értsd: pár hete) nem voltunk most együtt úgy, de már minden nap azon megy a vita (már többször szó szerint sírt), hogy már nem nézek rá nőként, meg van-e valakim. Ez nem így van, elmondtam neki, hogy teljesen más dolgokon jár most az eszem, de látszólag nem fogja fel, azt hajtogatja, hogy de mondjam el, mi nem tetszik rajta.

Hogyan értessem ezt meg vele? Nem bírok már folyton ezen vitatkozni, kétnaponta előjön. Már azt sem tudom, melyikünkben van a hiba.


2023. okt. 14. 11:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Időszakosan volt így, néha manapság is visszatér. A munkája miatt, ami nem épp egy könnyű terep, korábban az egyetem zavart be. Nem tudom, igazából megvolt a kölcsönös bizalom, és tudtam, hogy szeret. Szóval nem volt okom kételkedni, addig volt rossz, amíg nem beszéltünk róla, csak a szőnyeg alá söpörtük. Nekem azért nem ment odáig, hogy nap mint nap ezen sírjak, inkább csak emésztettem magam. Nem tudok tuti tippet sajnos, szerintem itt a feleken múlik minden, meg hogy milyen alapokon áll a kapcsolat. Mindenképp ajánlom, hogy azért ne zárd ki teljesen, érezze, hogy ott vagy neki. Viszont cserébe neki is fel kell ezt fognia, és támogatni a nehéz időszakban. Kicsit egymás helyzetébe kell képzelni magatokat. (18as vagyok)
2023. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Miota vagytok együtt? Mennyi idösek vagytok? Régebben mennyi szex volt kb. rendszeresen?
2023. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ha ez nem valami incel troll kamu, akkor ritka nagy lúzer vagy öcsém. Ennyi hisztihez neked is punci kéne b+...

A macskát meg passzold le valakinek aki rendesen megbaxa minden nap!

2023. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig ezt tette velem a barátom, hogy hiába közeledtem hozzá nem volt semmi.

Persze mivel nekem ő volt az első így megértettem nem erőltettem nagyon szerettem.

Mindig azt mondta sok a munka, sok a stressz jöttek a kifogások.

Hosszú idő után én pedig összecsomagoltam és eljöttem.

Nagyon sokáig nem bírja az ember ha félre tolják akármi is az indok ha hosszú ideig még ezt teszed elveszíted.

2023. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Nem várok tovább válaszokat, ma ebédnél szakított velem. Éreztem, hogy ez lesz, ezért is írtam ki a kérdést. Azt mondta, szerinte ez sosem lesz jobb, nem érzi nőnek magát, és nem akar szexmentes kapcsolatot ilyen fiatalon. Ez azért erős túlzás, hiszen nagyjából 5-6 héttel ezelőttig még volt szexuális életünk. Úgy gondolom, hogy egy hosszú kapcsolatban ilyen előfordul, és türelemmel kellene lenni a másik felé. De ez kicsit azt is mutatja, hogy a nehezebb időszakokban nem számíthattam volna rá, pedig fordítva én nem hagytam volna el.


Sajnálom, hogy ezt ő is így gondolja, és sokan itt is. Kívánom, hogy ne kerüljetek ilyen helyzetbe, valószínűleg akkor nem neveznétek lúzernek, férfiak szégyenének és társainak.

2023. okt. 14. 15:00
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Ne sajnáld, ha véget ért. Valószínűleg tényleg nem számíthattál volna rá nehezebb időszakokban.


Én türelemmel kivártam, amíg egy urológiai kisműtét után begyógyul a páromnak a pénisze. Most már szeretkezünk újra.

2023. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

5-6 hét szexmentesen nagyon sok.

Keresed a mentségeket, hogy a másik fél a hibás mert nem megértő stb de te figyelembe sem vetted az ő érdekeit.

Jobb, hogy szakítottatok mindkettőtöknek mivel ezek szerint teljesen mást kerestek.

2023. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hát én a helyében már rég kidobtalak volna…
2023. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
De azért kiverni volt időd, igaz?
2023. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!