Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem érti meg a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érti meg a barátnőm, hogy ebben az időszakban nem kívánom a szexet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Oké, valóban hosszabb ideje (értsd: pár hete) nem voltunk most együtt úgy, de már minden nap azon megy a vita (már többször szó szerint sírt), hogy már nem nézek rá nőként, meg van-e valakim. Ez nem így van, elmondtam neki, hogy teljesen más dolgokon jár most az eszem, de látszólag nem fogja fel, azt hajtogatja, hogy de mondjam el, mi nem tetszik rajta.

Hogyan értessem ezt meg vele? Nem bírok már folyton ezen vitatkozni, kétnaponta előjön. Már azt sem tudom, melyikünkben van a hiba.


2023. okt. 14. 11:25
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
De ha fordítva lenne, akkor nekem, mint férfinak türelmesnek és megértőnek kellene lennem, igaz?
2023. okt. 14. 11:41
 12/29 anonim ***** válasza:
38%

Egy nőnek kedvet kell csinálni a szexhez

Max e.ü. probléma miatt nem dugunk

2023. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
72%
Általánosítasz. Van csajod, kíván téged, sír, és picsogsz csak.
2023. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
45%

Kamu kérdés

Sose volt csaja

Erre veri 10 centis kukit

2023. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Azt nem akarjátok megérteni, és ő sem, hogy nem vele van bajom, 10/10-es csaj, mindenki látja, nyilván ő maga is.


Nem a külsejével van bajom, meg nem szerettem ki belőle, meg nem azok a hülyeségek vannak, amiket ő gondol! Nem csajozok, nem haverozok, nem szórakozom, hanem dolgozom! Ezt szeretném, ha megértené. Arról meg nem gondolnám, hogy tehetek, hogy így jelenleg nincs kedvem szexelni. Mit kéne tennem, ha így érzek, és nincs hangulatom? Szerintem mindenkivel előfordul ilyen, az élet ugyanis nem mindig problémamentes mese, de úgy látom, itt mindenkinek tökéletes minden. Persze, ha fordítva lenne a kérdés, egészen más reakciók lennének, gondolom.


Csak annyit akarok, hogy bírja már ki még egy kicsit. Ebben kértem segítséget.


14-es, ezen mégis mire verném? Ha nem tudsz normális választ adni, inkább ne írj!

2023. okt. 14. 11:58
 16/29 anonim ***** válasza:

Az. Nem gond ha néha kimaradás 1-1 szex

De az h hetekig nincs semmi az nagyon nem jó

2023. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Amikor szülés előtt és után kb 12 hétig nem lehetett behatolásos szex, akkor is megoldottuk és megértette. Előtte nekem is nehéz volt szülés után viszont nem kívántam már, de akkor is volt bújólás és adtam is neki oralt
2023. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy nem megy. Páromnak is volt ilyen időszaka, persze én is magamat hibáztattam egyből. Szóval leültünk, és megbeszéltük. El kell tudni fogadni, ha néha vannak ilyen időszakok. Rohadt nehéz, de ez van, megoldom magamnak kézzel/eszközökkel. Nyilván szeretem, ezért elfogadom az ilyesmit. Viszont ezt jól kell kommunikálni, különben nagyon nagy sértődés lehet ebből. Nameg emlékezz erre, amikor majd neki nem lesz kedve.
2023. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

A szülés az e.ü. dolog

De a kérdezőnek nem ez a baja

2023. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

18-as: nektek ez meddig volt így? Mitől értetted meg, hogy nem te vagy a hibás?

Köszi, ha válaszolsz.

2023. okt. 14. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!