Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem érti meg a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érti meg a barátnőm, hogy ebben az időszakban nem kívánom a szexet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Oké, valóban hosszabb ideje (értsd: pár hete) nem voltunk most együtt úgy, de már minden nap azon megy a vita (már többször szó szerint sírt), hogy már nem nézek rá nőként, meg van-e valakim. Ez nem így van, elmondtam neki, hogy teljesen más dolgokon jár most az eszem, de látszólag nem fogja fel, azt hajtogatja, hogy de mondjam el, mi nem tetszik rajta.

Hogyan értessem ezt meg vele? Nem bírok már folyton ezen vitatkozni, kétnaponta előjön. Már azt sem tudom, melyikünkben van a hiba.


2023. okt. 14. 11:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mi az oka hogy nem dugod meg?
2023. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Az, hogy nagyjából triplaannyi feladatom van, mint eddig, aminek a felét azt sem tudom, hogy fogom megoldani. Ő meg folyton azzal jön, hogy mennyire elhanyagolom, pedig ez nem igaz, minden nap együtt vagyunk. Későn szoktam hazaérni, de ilyenkor is netflixezünk, ha véletlen van egy szabad órám, elmegyünk cukrászdába vagy sétálunk. Szex most tényleg nincs de ez miért olyan nagy baj, amikor most nekem másra van igényem? Attól még átölelem, meg mondom, hogy szeretem, szóval azért azt ne mondja már, hogy el van hanyagolva.
2023. okt. 14. 11:32
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Kényeztetni szájjal csak tudod, ha neked a stressztől nem áll fel
2023. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
de feláll, csak a szexhez nincs kedvem, én nem tudok most rá odafigyelni
2023. okt. 14. 11:35
 5/29 anonim ***** válasza:

Gondolom ha Ő utasítana vissza csak 1x vérig lennél sértődve


Megalázó ha kívánod a szerelmed és ő hozzád se ér hetek óta


Én a csaj helyében nem könyörögnék kiraknálak

Vagy keresnék olyat aki mindig kielégít amikor akarom

2023. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
és nem értem, miért nem türelmesebb, majd el fog ez múlni, de addig ez is csak egy plusz stresszforrás
2023. okt. 14. 11:36
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Mert bármilyen hihetetlen nekünk Nőknek KELL A SZEX

Hormonjaink irányítanak termékeny időszakban KELL A FAAASZ

2023. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hát szerintem már ő is ki akar rakni, látom rajta. És nem visszautasítom, csak nem kezdeményeztem azóta.
2023. okt. 14. 11:38
 9/29 anonim ***** válasza:
59%

Másnak meg barátnője sincs

Neked van kíván is akár veled szexelni

Te meg itt hisztis picsáskodsz

Férfiak szégyene

2023. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

Azt hogy miért nem érti meg a csajod, nem tudom.

Régóta együtt vagytok?

Figyelj, szerintem értékeld hogy igy6oda van érted, és azt is hogy szól hogy neki mik az igényei.

Rengeteg kapcsolatban ez hatalmas gond hogy nem tudnak a felek jelezni egymásnak csak ha hatalmas gond lesz egy kis félre ertesből vagy szépen elélnek egymás mellett.

Másrészt szerintem nincs akkora munkahelyi probléma amit egy kis szeretkezés ne tudna feledtetni fél órára.

Még neked is jobb lenne kiereszteni a gőzt. De mondom, arra akkor is képes vagy hogy őt kenyeztesd. Azért mert neked hetekig nincs étvágyaad ő se egyén kaját? A szexxel is igy van.

2023. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!