Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mitől függ hogy 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mitől függ hogy 1 időszakban nagyon rávagytok indulva a baratnőtökre máskor meg akármit csinalhat a nő, nem érdekel titeket? Mi okozza ezt a hullamzó libidót?

Figyelt kérdés
Tehat 1 ik nap vagy heten akarhogy nez ki odaig vagytok, maskor meg felveheti a legszexibb fehernemut mégsincs igazán kedvetek hozza?

2023. aug. 24. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, ezt nem tudni. Gondolom, nálunk sem teljesen azonos a hormontermelés szinteje, ezért vannak ilyen és olyan időszakok is.


Meg ugye, mi sem vagyunk robotok. Nem akkor van/lesz szex, amikor a nő akarja. A farok nem teljesen így működik (ha működik) :D

2023. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nálunk észre vettem hogy vannak ilyen periódusok hogy mindennap kíván pedig nem csinálok úgy különösebben semmit, maskor meg patikán kinézek ki, cuki vagyom mégis átnéz rajtam xd
2023. aug. 24. 19:20
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

Ilyen férfival nem találkoztam

Általában bárhol bármikor tudnak dugni

2023. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Az is lehet h más Nő leszívta a zacskót és nem kíván
2023. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem is a sexen van a hangsúly mert van olyan hogy az ember fáradt stb, nekemm is van olyan hogy megkívanom de nincs kedvem sexelni mert ahoz lusta vagyok vagy fáradt de attol még megkívánom, meg latjanis rajtam
2023. aug. 24. 19:23
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát ez az! A periódus! Meg a patika... (periódus = ha jön magától, patika = ha segítség kell) vagy nem így gondoltad? :D


A cukiság nem mindig tuti recept... pl.: ha én cuki vagyok a barátnőmmel, akkor általában megölel. De szex az nuku.


Nem lehet, hogy valami máshoz van köze? Mondjuk a hajadra gerjed vagy valami egyéb kiegészítőre, ruha, illat? Csak azért kérdezem, hogy hátha találunk valami összefüggést, amiről azt hiszed, hogy nem, de közben meg igen és így mégis az a megoldás, amire sosem gondolnál, holott végig a szemed előtt volt.

2023. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet függ a lelkiállaptol is hogy milyen napja volt mondjuk, vagy fugg attol is hogy allok hozza az adott heten. Lehet ha nem vagyok formaba en sem mondjuk kevesebb életöröm van az arcomon, akkor nincs kedve még bókolni se 😂
2023. aug. 24. 19:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Nyavalyás férfiállatok! Csak a baj van mindegyikkel!
2023. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én pasimmal szerencsére nincs ilyen gond, mindig nyitott a szexre.
2023. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát az enyémnek olyan is volt már nem 1 x hogy felallt ram, de sexelni már nem volt kedve 😂 lehet ha azt mindtam volna csak fekudj nemmkelk csinalj semkit majd en mozgok akkor egybol igent mondott volna 😂😂😂
2023. aug. 24. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!