Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha fáradtak vagytok(m...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha fáradtak vagytok(munka,stressz) van,hogy nehezebben áll fel? Annak ellenére is,hogy amúgy kívánjátok a nőt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 30. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. szept. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordul.
2023. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nalam foleg a stressz befolyasolja. Ha nyugodt, pihent vagyok, ugymond jol erzem magam a boromben akkor eleg nagy a libidom. Napi 2-3 x is siman menne.

Maskor meg van, hogy 5-7 napig semmi es ha fel kellene allitni mert ugy alakul akkor nehezen sikerul es nem is annyira jo. Vagy nem maradok merev vagy mivel nagyon rakoncentralok hamar elsulok. Szoval van ilyen. 31 F.

2023. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsót én annyival egészíteném ki, hogy 31 évesen arra jöttem rá, hogy ez a korral is jár. 10 éve még stresszesen is simán ment, másnaposan is, most már kell a nyugodt, pihent helyzet.
2023. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, 10 eve meg nem volt ennyire stresszes az eletem igy igaz, nem volt ilyen gondom.
2023. okt. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2023. okt. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!