Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mi volt eddig a leg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi volt eddig a leg extrémebb szex kalandotok, és mi az amire vágytok még, és kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

2023. szept. 26. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem fogom leírás ide hogy aztán jöjjenek a privátok

És privátban se fogom 20 embernek ecsetelni

Lényeg annyi hogy mindent kipróbáltam és megéltem amit szerettem volna és már nem tud újat mutatni senki max hozzáállásban lehet másabb mint az eddigiek

2023. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem fogok privátozni.

De azért köszi

2023. szept. 26. 13:55
 3/5 mikeXxX ***** válasza:
60%
1# Nem mindegy egy anonim oldalon mit írsz le ? Ha pedig megy a privát nem reagálsz ha nem akarsz ennyire egyszerű ! Èn is kapok fèrfikènt ès akkor mi van ? Na Bumm! Ja ès jó pap holtig tanul hidd el 100% hogy tudnèk új dolgot mondani neked ! 43f
2023. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mondjá új dolgot
2023. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megujjaztak egy taxiban. A hátsó ülésen mentem el. Majd a srác szobájában annyira emlékszem, hogy levetkőztünk. Hasra feküdtem az ágyán, ő pedig belém hatolt. Ettől is hatalmasat élveztem.
2023. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!