Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, milyen érzés ha még az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen érzés ha még az első szex előtt vagytok egy lánnyal akivel már van szenvedélyes csók meg tapogatózás, és nagyon vágytok rá, de még a szexre nem került sor? Jó érzés vagy inkább kín?

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Inkább kín.
2023. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Horst ***** válasza:
100%
Nyilván a céltól függ, de nekem a nadrágom (is) feszült, ha rágondoltam a hölgyemnényre.
2023. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Milyen érzés amikor nagyon éhes vagy, eléd rakják a kedvenc kajádat, de csak a villa hegyével kóstolhatsz egy icipicit bele? Na pont ilyen érzés amit leírtál.
2023. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ilyen élményem volt nemrég

Egy héten át szándékosan váratott a nő, pedig ő is kívánt engem, csak taktikázott. Nem kínként éltem meg, de 1 hétig folyton váladékoztam ott, ami nagyon kellemetlen volt. Aztán az utolsó napon ezt közöltem a nővel is, de akkor már át is áztam annyira ment az előváladék. Végül kárpótolt mindenért, de be is hálózott magának akkor.

2023. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor tapinál realizálják mi vár rájuk már nem szokott "várjunk még" érzés rájuk törni.
2023. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Amikor tapinál realizálják mi vár rájuk már nem szokott "várjunk még" érzés rájuk törni."

De mégis előfordulhat

Nálam is ez történt, kölcsönösen ráadásul

Az aktuális körülményektől függ az ilyen, nyilván amiatt halasztódik leginkább az ilyen dolog

2023. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!