Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen érzés az, ha valaki...

Milyen érzés az, ha valaki szenvedéllyel szereti a munkáját? Milyen az élet így?

Figyelt kérdés
El nem tudom képzelni...
2022. aug. 14. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, mert nem okoz kínszenvedést minden nap felkelni és dolgozni menni. Na meg ha szereted, akkor jó eséllyel sikeresebb is lehetsz könnyebben, mint aki utálja amit csinál
2022. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az a jó hogy nagyon gyorsan eltelik az idő ha szereted azt, amit csinálsz. Szerintem mindenki megtapasztalta hogy milyen az az állapot amikor koncentrálsz valamire és azon kapod magad hogy huh basszus ennyi idő van már? Nekem kb ilyen a munka, van hogy csak azért fél- 1 órával többet dolgozok mert meg akarom oldani amit elkezdtem.


Persze ha szereted a munkádat se lesz minden nap tökéletes. Vannak olyan napok amikor nem lesz kedved hozzá, fáradt vagy vagy éppen olyan dolgot kell csinálnod amit nem annyira szeretsz.

2022. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Milyen érzés?

Biztosan volt már olyan dolog, ami szenvedélyt, szeretetet, odafigyelést, önfeláldozást váltott ki belőled.

Lehet kutyáról való gondoskodás, focizás, kosarazás, kirándulás.

Mert a lényeg a - csinálás minősége - és nem mindegy, hogyan és mi okból, milyen belső indíttatásból csinálod.

Lásd a példáimat, amik támpontot adnak arra nézve, milyen az mikor legbelül megjelenik a szeretet, hit és ezekből fakadó kitartás, odafigyelés, önfeláldozás, öröm stb.

2022. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseket nem lehet leírni. De jó érzés, szívesen foglalkozok vele szabadidőmben is!
2022. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, hogy tegnap beletettem 13 órát, aludtam 8at, és reggel megint erre keltem hogy azok kattog az agyam. Mindez nem érzem megterhelőnek, nem érzem, hogy pazarlom az életem, az időmet.
2022. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.
2022. aug. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezért megéri küzdeni, hogy elérd? Ha pl nem olyan az álommunka, hogy bekerülsz egy céghez, hanem pl vállalkozás, ami sok pénzbe kerül eleinte és neked kell kialakítani mindent.
2022. aug. 15. 07:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!