Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub lányok, izgat titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub lányok, izgat titeket hasonló?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy a szub lányok közül van-e olyan akit legalább gondolati szinten izgat az, hogy olyan dugja/használja őket az ágyban aki amúgy nem érdemelné meg, ezzel is megalázva őket
2023. szept. 28. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2023. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Olvastam már itt hasonlót
2023. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kisördög1 ***** válasza:
79%
Van ilyen...
2023. szept. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul aki az ilyen típusú élményt keresi DE kizárólag egy erős, határozott, domináns fél irányítása alatt (a szinten aluliakat annak az irányítása alatt bevonva x. szereplőnek). Ha szimplán egy tugyimutyi balfékként odamész egy nőhöz (akár szubmisszív akár nem) simán csak kiröhög és elküld.
2023. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kreatív, azt viszont meg kell hagyni 😄
2023. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Többek között erről is szól a prosti fantázia.
2023. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak kapcsolatban,a párommal vagyok szub. (nem kérek ajánlatokat privátban,senkit nem keresek)
2023. szept. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Így konkrétan még nem jutott eszembe. Viszont volt már olyan többször, hogy egy csókában, akivel sosem jöttem volna össze, megláttam valami szexuálisan vonzót.
2023. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!