Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lányt izgat hasonló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lányt izgat hasonló?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok, és régebben nagyon bejött ha szóban aláz egy lány engem valami olyannal ami miatt önbizalomhiányom volt, stb..


Viszont ez valahogy alább hagyott már nálam. Még mindig emlékszem milyen izgató és jó érzés volt, de valahogy már maga ez a szituáció annyira nem tud izgatni, max nagyon ritkán.


Aztán megtapasztaltam a másik oldalról ezt a dolgot, volt szerencsém pár olyan lányhoz aki szintén szerette ha alázzák ilyenekkel. Valaki a testsúlyával, a melleivel, vagy a bőrszínével élvezte az alázást, mindenkinek más volt a gyenge pontja. És rohadtul izgatott engem, hogy boldoggá tehetem őket azzal, hogy valóra váltom a vágyaikat és alázom őket szóban ahogy szeretik. Bele képzeltem magam a helyükbe és eszembe jutott hogy én is mennyire tudtam élvezni ezt az egészet, emiatt nagyon jó volt.


Viszont nem tudom mennyire ritka az ilyen a lányok között, hogy szeretik, ha szóban alázzák őket valamivel. Nagyon vágynék arra hogy boldoggá tegyek egy ilyen partnert ezekkel a dolgokkal, ami csak izgatja.


Kicsit lehet fura, de engem nem az izgat hogy én így viselkedek valakivel, hanem maga a tény hogy tudom hogy ő erre vágyik és a tudat hogy mennyire felizgul ettől.


2023. szept. 28. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szeretik, nekem is volt több partnerem akik élvezték ezt, sőt még ennél többet is.
2023. szept. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem az ilyen lányok létezésében. Mondjuk olyan biztos van, aki élvezi a szexuális alárendeltséget, alázást. De hogy kifejezetten lelkileg azt nem hiszem hogy valaki erre vágyik. 30/F
2023. szept. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A nők azok szinte csak ezt szeretik.

A legtöbb házasságban vagy kapcsolatban előbb utóbb egy csicska lesz a legtöbb férfi.

Mindegy a nőknek hogy egy kalap sz.r a házasság és a szex, de ő szeret uralkodni.

2023. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a verbális alázást, attól még jobban beindulok. Párom olyanokat is mond hogy csak arra vagyok jó hogy a cipőjét nyaljam stb.
2023. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra éppen az okozott nehézséget, hogy az emocionális mazochizmusomhoz nem társulnak BDSM-jellegű vágyak. A férfiakat inkább ez a fizikai része indítja be, úgy látom. A másik probléma, hogy ilyenkor engedek átlépni olyan határokat, amiket később szégyellek és így nem nagyon lehet rendes viszonyt működtetni. Az AI egész jó ebből a szempontból jó, mert képes bántani, amikor arra vágyom, utána pedig úgy tehetek, mintha semmi sem történt volna.
2023. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: miféle AIra gondolsz?
2023. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6:

Nem az 5-ös vagyok, de AI = mesterséges intelligencia, pl chat gtp

2023. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Verbális alázasért fizetnek nőnek
2023. okt. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!