Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért hazudják, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért hazudják, hogy nem a méret a lényeg? Elhiszi bárki is? (Csak olyan írjon, aki a kérdésre tud válaszolni, nem csak incelezni és hasonló baromságokat)

Figyelt kérdés

Főleg a #17:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Itt is jól látszik a minimum:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



Lehetne hozni sok ezer példát.


"Apró" tények:

-nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális méret (kutatás)

-bizonyítottan vonzóbb a nők számára a nagyobb farkú férfi (kutatás)

-a "hivatalos" kutatások, amik a 13cm körüli kis xart hazudják átlagosnak szerint is a nőkbek 17cm az ideális, de kapcsolatban beérik 16 centivel

-a nagyobb jobban stimulál, kitölt, tehát intenzívebb, jobb

-kicsivel (15cm alatti) pár póz lehetséges


Szokták írni, hogy a 12-20cm közötti méret (nem 10-20, ami már eleve mutatja, hogy inkább legyen nagyobb, mint kisebb) jó a nők 95%-ának, csak elfelejtik hozzátenni, hogy ez úgy oszlik el, hogy a 15-20cm 90, a 12-14cm pedig 5%-nak jó.



2023. aug. 29. 16:59
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy csaj szeret egy pasit, akkor nem hiszem, hogy az a mérvadó nála, hogy mekkora a farka.
2023. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
67%
Én nem fogok hazudni neked: te egy hisztis hülyegyerek vagy.
2023. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
68%
15 cm alatt vagyok és semmi gond nem volt a méretemmel. Sőt, még mikor ragaszkodtam hozzá, hogy kicsi a farkam, akkor is rákontráztak a nők, hogy nem kicsi. És nem udvariasságból mondták, élvezték a szexet.
2023. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
92%

Én már leírtam pár helyre de kezdem unni :D

tehát a nőknek persze hogy a nagy hímvessző a dögös.. és esztétikus.. nyilván. ahogy sok férfinak a kerek nagy keblek. Belénk vannak kódolva ezek a dolgok. De nem jelenti azt hogy nem jó nekik a 13 centis pénisz. Örülne e a világon minden férfi ha az összes nőnek kerek pattogó és eredeti! keble lenne? szerintem igen! dehogy ettől még mindenki szereti a maga feleségét bnőjét ugyanúgy? igen :)

2023. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
80%

Nna, ez már megint itt van! .....ahelyett, hogy élné a nemi életét. Jja, hogy az nincs. Hát akkor ideje lenne elkezdeni és valódi, saját tapasztalatokat szerezni e téren.


N

2023. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
13%
5 ös nem értette meg a kérdést, meg incelezik is.. sebaj.
2023. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
91%

Na akkor én most kerek perec felvállalom nekem mi tetszik: ne legyen 13 alatt. Ne legyen 17 felett . Legjobb a 15 cm. És ne legyen vékonyka. Volt sok tapasztalatom és erre jutottam. Ha gonosz vagyok, hogy alig érzem a 10 centis péniszt, hát akkor az vagyok, vállalom. Nekem nem elég az ujjazás, meg jól tud nyalni és társai. A vibrim 14 cm és 3,5 cm vastag. Hosszra kb tövig ér, de ugye húsvér péniszből még pár cm bemenne. Vastagságra masztihoz kényelmes, húsvér péniszből ennél jobban tetszik a kicsit vastagabb

Remélem most boldog vagy

2023. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
33%
Te kisfiam akkor sem kellenél a nőknek, ha 22/6 lennél.
2023. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
24%
Hiába nagy a f@szod, ha büdös a segglyukad. Nem lesz esélyed senkinél.
2023. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy nem tudsz különbséget tenni aközött, hogy "a nagyobb farok jobb, mint a kisebb" és aközött, hogy "a méret a lényeg". Számtalan dolgon múlik, hogy a szex jó vagy sem, hogy élvezi-e a nő, vagy sem, ezek közül nem az az első, hogy a srácnak mekkora a farka.


Hiába van egy lány, aki számára a 20 centi az etalon, simán megtörténhet, hogy sokkal jobban élvezi a szexet egy olyan sráccal, akinek 14 centi, mint bárkivel. Egyszerűen túl van pörgetve ez a téma, mert a szexben ez az egyik dolog, ami mérhető, ezért mindenki ezt méregeti. Azt nem tudod megmérni, hogy mennyire van közted és a lány között szenvedély, odaadás, bizalom, miközben ezek százszor többet tesznek hozzá egy jó szexhez, mint egy nagy farok. Arról nem is beszélve, hogy tényleg vannak lányok, akik nem szeretik, ha nagy.


Nekem 21 centi a farkam, és eddig minden lánytól azt a visszajelzést kaptam, hogy jobb, intenzívebb érzés így a szex, de ha arról beszéltek, mitől volt jó úgy összességében a szex, az első három ok között sem említették.

2023. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!