Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, csajok, olyan szex volt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, csajok, olyan szex volt, ami számotokra negatívan zárult vagy következménye lett?

Figyelt kérdés
Pl. rögtön utána/másnap megbántátok, megalázó szex, szülők v. ismerősök rájöttek, abortusz, másik hapsi utána került, esetleg rossz híred ment, stb.

#egyéjszakás #kár volt
2023. szept. 24. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megalázó volt egy pár.
2023. szept. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Egy buli után hazakísért, három pasi, útközben az egyik felinvitalt mindannyiunkat a lakására, igyunk meg valamit címszó alatt. Nincs mit szépíteni, partyba vágtak. Akkor ott jó volt, élveztem. Viszont, az egyikükkel munkakapcsolatban vagyok. Minden alkalommal kellemetlen a találkozás.
2023. szept. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srác, aki az ismerkedés során tökéletesnek tűnt a számomra, szexchat is volt vele, meg megbeszéltünk kb mindent a szexről (kinek mi jön be, mi nem, mik a tabuk, hol vannak a határok, stb.).

Aztán amikor a búvóhelyre értünk, közölte, hogy eddig csak megfigyelt engem, de ő egy igazi DOM (így, csupa nagybetűvel) és nem hagyja, hogy ellenszegüljek a parancsainak. Mindezt annyira nevetséges stílusban adta elő, hogy nem bírtam ki nevetés nélkül, majd ott is hagytam.

2023. szept. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 azért az meredek, hogy 3 pasival egyszerre.. lenne még pár kérdésem ezzel kapcsolatban, de megértem, hogy ez kellemetlen emlék számodra, hagyjuk is.


Azért tudsz élni valahol, én is sokat álmodoztam egy édes hármasról, de nem merném megtenni.. 🙁 (hogy a 4-est már ne is említsem)

Nekem is volt nem egy olyan, ami nem hagyott szép emléket sajnos. Más az előtte való elképzelés, és más a valóság.

2023. szept. 25. 01:11
 5/9 anonim válasza:
3%
#2 Hárman farokra húztak? Leírhatazlanul szánalmas vagy. Igaz a nyomi férfi ismerőseid is.
2023. szept. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 lehet, hogy ő döntött jól. Nem tudhatod milyen, míg nem próbáltad ki. Nem ítélkezni kell, főleg hogy a hozzáállásod alapján azt sem tudod, hogy milyen jó tud lenni egy spontán szex.
2023. szept. 25. 04:05
 7/9 anonim válasza:
12%
Jah persze. Biztos buli lehet egy nőnek ha kapcsokaton kívül 3 "férfi" farokra húzza egyszerre mint egy darab dugni való húst. Kár hogy a szülei nem nevelték meg.
2023. szept. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Több mint valószinű hogy kitalált történet,ne idegeskedj rajta.
2023. szept. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem több mint valószínű ez 100%
2023. szept. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!