Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostizásnak vannak negatív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostizásnak vannak negatív lelki következményei?

Figyelt kérdés
Mennyiben befolyásolja egy későbbi párkapcsolatban a szexuális életet, nőkről alkotott képet?

2022. jan. 20. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem voltak, neked lehet lesznek. Attól függ milyen személyiségű vagy. Én imádok prostizni, imádom azt a világot. Megismerni új nőket, szexelni velük, témázgatni. Max annyi negatív oldalát veszem észre, hogy sokkal nyíltabban állok a nőkhöz és sok nő meg magánügyként kezeli a dolgait. Nem feltétlenül a szex kérdéséket, hanem maga azt, hogy gátlástalanul érdeklődök a szokásairól, életéről. Ez sok nő nem bírja, főleg ha idegen pasi teszi.
2022. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Nyilvánvalóan vannak. Képzeld el, hogy nem kellesz senkinek és hónapok óta az egyetlen nő is csak egy húszasért (szerencsésebbek többért) nyúl hozzád, miközben lehet, undorral teszi azt, vagy drogok hatása alatt. Megalázó lehet.
2022. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ hogy mennyire vagy lelkis...

Ha érzékenyebb vagy akkor valóban az lesz a mellékhatàs amit a #2 írt

2022. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Inkább fordítva nem?

Negatív lelki okok miatt megy egy csomó pasi prostizni.

A nőkről és a párkapcsolatról alkotott kép már ott problémás, amikor prostihoz akar menni valaki.

2022. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
2: Kit érdekel hogy mit gondol egy prosti. Elfogadta a pénzt szóval megdugom. Aztán kalap kabát. Nem az én gondom hogy vele mi lesz utána
2022. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Azért az is elég nagy Jani, aki ennyire semmibe veszi őket, de a szolgáltatásuk azért kellene, ha már a kecskéd is lekoptat otthon a pitvarban egy jobb partiért. :D
2022. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
6-os: az üzlet az üzlet. Kereslet-kínálat. Ő szexet ad el én szexet vásárlok pénzért amit én kerestem meg. Ő beárazta a testét meg a lelki nyűgjeit onnantól engem meg nem érdekel.
2022. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek prostizni, de kevés a jó szolgáltató…

Ha találok jót, akkor ahhoz hónapokig, évekig visszajárok, ha aktív (mivel nem 1-2 naponta megyek, kb. évi 12-20 alkalommal maximum).


Én akkor járok vissza egy prostihoz, hogyha:


- Tetszik külsőre és igényes is (már amennyire ebben a munkakörben ez lehetséges, óvszert mindenhez használok)

- Nem azért csinálja mert rászorul vagy kényszerítik (akinek van tapasztalata könnyen észreveszi az ilyesmit)

- Azért csinálja, mert nem tud másképpen ennyire sok pénzt keresni, és szívesebben csinálja ezt sok pénzért, mint mást (pl. gyár) kevesebb pénzért… (Nagyon is tudom értékelni egy nőben, hogyha inkább szegénységben él mint hogy pénzért kiárusítása a testét, de alapvetően el tudom fogadni ha egy prostituált másképpen gondolkodik erről és abszolút meg van a joga a SAJÁT testét Aruba bocsátani).

-Nagyon nagy plusz, hogyha el lehet vele beszélgetni.


Igazából ennyi a fontos. Ha ezek valamelyike nincs meg, akkor 99% hogy nem megyek vissza…

Ugyanis annak nálam lehetnének negatív lelki hatásai.


Ezen kívül + pont, hogyha nem nézi le a vendégeit.

Én soha nem értem meg, hogy miért nézi le annyi lány a vendégeit, amikor kiszolgálja Őket…

Mondjuk azt végkép nem értem, hogyha a vendég nézi le a prostikat, ahogyan azt itt az egyik válaszoló is tanúsította.

Ez a “csak egy prosti, kit érdekel hogy mit gondol” mentalitás nagyon gáz…

Én minden prostival maximálisan tisztelet teljesen bánok, Ők is nők.

De valaki még csak emberszámba sem veszi Őket, de azért a szolgáltatásokra igényt tart. Hihetetlen…


Kérdező, mivel én nem látom, hogy erkölcsileg kifogásolható lenne amit csinálok, ezért nincs negatív lelki hatása ennek az egésznek, sőt…

Egy jó, beszélgetős együttlét egy aranyos nővel, nagyon fel tud tölteni.

És Ők is örülnek, hogyha egy korrekt és kedves vendéget kapnak…

Kicsit jobb lesz a napjuk nekik is és egyáltalán nem hiszem, hogy utána kinevetnének a hátam mögött, hogy “micsoda balek”, ahogy azt egyesek gondolják.

(Mondjuk engem az sem érdekelne)


Ha nem úgy mész prostizni mintha a henteshez mennél, felfogod hogy nem egy darab hússal vagy hanem egy érző emberi lénnyel, akkor nem lesz gond.


A lehúzósakat, meg rossz szolgáltatókat meg ugyanúgy ki kell fizetni, ezt le kell nyelni és többet nem menni hozzájuk.


Egyébként azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy nekem lehetne szép barátnőm és egyéjszakásokat is össze tudnék hozni, hogyha nagyon akarnék…

De ez teljesen más.

Itt én nem vállalok semmit, nem lesznek rám kiakadva, hogyha rosszul teljesítek, de amúgy normális vagyok…

Ez tét nélküli kikapcsolódás, mint egy masszázs.

Az egész rólam szól, de ettől még normálisan, udvariasan viselkedek mert ez egy minimum…

Sajnos már évek óta úgy vagyok, hogy egy randi vagy egy komolyabb szociális kapcsolat annyira leszív energia szinten, hogy nem tudok a munkámra koncentrálni, pedig nekem az a legfontosabb és ténylegesen hivatástudatból csinálom.

Megvannak a magam szociális kapcsolatai, de többet sajnos nem tudok már ápolni…

Én szabadidőmben egyedül szeretek olvasni, vagy szintén egyedül (esetleg 1-2 emberrel aki közel áll hozzám) kerékpáros túrára indulni…

Sportolni.

Ilyesmi…

A munkámon kívül még így tudok egy flow élménybe kerülni.

Nekem ez nagyon fontos…


Amikor kicsit kezdek magányos lenni, elkezdem igényelni új emberek társaságát, meg amúgy szexuálisan is ki vagyok éhezve, akkor nekem tökéletes megoldás erre hogy elmegyek egy olyan prostihoz akit már picit ismerek és tudom hogy mit kapok Tőle.

Nem leszünk szeretők, nem leszünk barátok, de egy ilyen haveri kapcsolat simán kialakulhat, ami néha kellemes tud lenni…

És látom hogy van olyan aki őszintén örül annak, hogyha hívom hogy megyek hozzá 1-2 órára.


Szóval ilyen formában nincs ok arra, hogy negatív lelki következményekkel járjon…


Ha valaki másokból jár prostihoz és másképpen áll az egész témához, akkor szerintem simán járhat bármilyen negatív lelki/mentális/pszichológiai következménnyel.

2022. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha nagyon lelkis vagy, az is lehet, hogy mikor összejön nővel és amit vele tapasztalsz meg, annyira megzavar, felkavar. Főleg, amikor szenvedélyesen viszonyul hozzád és megcsókol, érzed.

Nő vagyok, ha érdekel a történet, de itt nem írnám le, mi volt a sráccal, miután a prosti után találkoztunk.

2022. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Semmiben sem. Pont olyan nők mint bármelyik, kedves aranyos, bájos, az hogy pénzt adsz nekik az jelentéktelen.

Valójában még jobbak is lehetnek, mint az átlag nő, kedvesebbek, tapasztaltabbak, ezért megértőbbek, elfogadobbak.

A legrosszabb esetben rájösz, hogy a nem prostik semmivel sem jobbak prostinál.

2022. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!