Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkoztatok már valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már valakivel gyakoriró?

Figyelt kérdés
Inkább nők véleményére lennék kíváncsi és arra, hogy szexkapcsolat céljából találkoztatok e már valakivel konkrétan erről az oldalról. Gondolom, hogy sokan vannak akik csak trollkodnak meg képeket gyűjtenek de bízom benne, hogy van jónéhányotoknak olyan története ahol össze is jött a randi és pozitív élménnyel zárult.Azért kérdezem mert ez egy anonim oldal és sokan vannak akik nem feltétlenül mernék vállalni az arcukat ismerkedésnél nyilvánosan bizonyos okokból. Például ha nem függetlenek viszont ennek ellenére szeretnének ismerkedni.

2023. szept. 19. 21:21
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
11%
40-es pasi vagyok találkoznék rendszeresen olyan csinos nővel aki szereti ha bókolnak neki, dicsérik es anyagi támogatást is szeretne
2023. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
55%
Komoly nőt keresek szeretőnek Győrben! Nem vagyok független, te is legyél inkább asszonyka! Nem támogatásos kapcsolat! Nem kurvát keresek, hanem klasszikus szeretőt!
2023. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
34%
42. Ha te vagy a DiCaprio hasonmása akkor még esélyed is van rá.
2023. nov. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
34%
#43: Én vagyok DiCaprio!
2023. nov. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
44. Akkor randizhatsz a hengertestű Mariska nénivel. :)
2023. nov. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
44%
Mariska néni merre van??? Mari néniiiiiii!!! Itt a tyúúúúk!!!
2023. nov. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!