Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkoztatok már az Smpixie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már az Smpixie oldalról valakivel?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen

Egy mazochista/brat lányt megdugtam és megszopattam párszor megkötözve. De annyira nem tetszett külsőre, csak ki akartam élni a vágyamat, úgyhogy pár alkalom volt csak.

Aztán később volt még egy lány de ott is meggondoltam magam mert nem volt az esetem

2023. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 ki vagy te tán ?!! Miss adonis?!!!
2023. ápr. 28. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

#2

Hát szoktak a lányok kezdeményezni nálam szóval valszeg nem nézek ki rosszul. De engem meg elég kevés lány vonz

2023. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettes, kérdezo, abszolut nem veszekedésbol, de nem kell ahhoz adonisznak lenni, hogy jogod legyen eldonteni, hogy valakit vonzonak találsz e vagy se. Egyszeruen nem jott neki be annyira és élt a saját zsánerével. Ez teljesen kiegensulyozott emberi jog, tudod.
2023. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akivel smpixien ismerkedtem meg az 2 lány volt.

Viszont 4-5 lánnyal találkoztam az oldalról, van aki később regisztrált csak. (nem mindenkivel volt szex, van akivel csak beszélgettünk barátként)


F

2023. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4 ahhoz van joga ,hogy megdugja meg megalázza??!
2023. ápr. 28. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy nővel találkoztam. Elég sok kamus van.

Mélytorkozni akart és közben videózza magát. Sajnos mivel arccal látható ezért nem küldte el a felvételt.

2023. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Uhumm, egyszer egy csajt elfenekeltem onnan. Nem volt rossz, de nem vokt az eseten a lany, igy itt megalltunk.
szept. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!