Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy innen a gyakoriról találkoztatok valakivel kizárólag szex/szexkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok,hogy mondjuk egy kérdés/válasz után üzenetben felvettétek a kapcsolatot és utána találkozó volt-e.

2022. máj. 5. 23:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%
Volt ilyen. De csak szexkapcsolat. Fél évig össze jártunk heti 1x
2022. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
milyen témájú kérdés után vettétek fel a kapcsolatot?
2022. máj. 5. 23:48
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
Volt de nem mostanában még úgy 8 9 éve.
2022. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%
Volt, jó volt, de nem csináltam belőle rendszert. Szexuális tabukkal indult a beszélgetés.
2022. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
79%

Csak segített nekem egy dologban. Aztán beszélgettünk, tipikus hobbi, kapcsolat téma. Aztán felmerült hogy találkoznánk e. Aznap még lefeküdtünk az első talin és megbeszéltük hogy hetente egyszer megismételhetjük.

Utána felesége lett. Akkor voltam 16, ő 38

2022. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%
Előfordul ilyen, de nem a kérdés a releváns, hanem a kommunikáció és az annak során kialakuló szimpátia. A "szia ismi" / "van kedved dugni" típusú bepróbálkozás sem itt, sem máshol nem indítja be a nőket hogy abból bármi is legyen egy tiltógombon kívül. Naponta kapnak tucatnyi ilyet.
2022. máj. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Persze, bármiből kialakulhat, de az én kérdésem arra irányult, hogy az ő esetében egy szexuális témából indult-e ki a téma, vagy csak egy teljesen független kérdésből haladtak a privát üzik, és a találkozás felé.
2022. máj. 6. 00:02
 8/36 anonim ***** válasza:
84%
Már eleve szexuális volt a téma.
2022. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
(Nyilván) férfiként tettem fel a kérdést, mert a férfiak 99,9%-a szeretne ilyet,de nem gondoltam volna,hogy több "igen" választ is fogok kapni
2022. máj. 6. 00:07
 10/36 anonim ***** válasza:
82%
#9 miért ne fordulhatna elő, s történhetett már volna meg "igennel"? Ettől még 50-100x annyi pasi lesz itt aki ezt akarja, mint ahány nő.
2022. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!