Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan alakul ki egy szexkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakul ki egy szexkapcsolat olyannal, akivel még sosem találkoztál?

Figyelt kérdés
Találkozgattok, randizgattok, lefekszetek egymással. Eddig oké. De ezután rákérdezzek a csajnál, hogy mit szólna szexkapcsolathoz?
2016. szept. 8. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
megbeszéltük a neten hogy szexelünk ha talizunk, ugy is volt, érdekes volt, fél évig tartott.
2016. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én olyat kérestem, mint amilyet az első leírt, de eddig nem jött össze..
2016. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Megkérdezte Tinderen, hogy kit keresek. Mondtam, hogy barátot extrákkal. Mondta, hogy oké, ez jól hangzik. Találkoztunk, 1-2 órát beszélgettünk majd szexeltünk. Utána Facebookon beszélgettünk néha, kerestük egymást ha olyanunk volt. De már külföldre költözött, szóval vége lett. Volt aki nem mondta ki nyíltan, hogy mit akar, de azért később kiderült... :) 24L
2016. szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fene egye meg, mit csinálok rosszul, hogy egy kufirc sem jön össze???
2016. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerűen! :D találkoztam egy lánnyal aztán találkoztam még egyszer majd még egyszer és rájöttem, hogy milyen jól érzem magam vele majd szexkapcsolat lett belőle aztán rájöttem, hogy kb. halál szerelmes lettem és feladtam az akkori kapcsolatomat ami több mint 6éves volt, majd összejöttem a lánnyal akivel csak szexkapcsolat volt.. a vége az lett, hogy úgy pofára este h abba inkább ne keveredj be:D az ilyenre nem kell rákérdezni hanem jönnek maguktól :D
2016. szept. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem talalkoztunk akkor sehogy. :D

Ne kerdezz ilyesmit. Azt kerdezd meg hogytalalkoztok-e legkozelebb es ha igen akkor mikor.

2016. szept. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát nekem így még nem jött be.

netes ismerkedéskor kötelező körök stb, első randin csók, ha minden klappol akkor szex is. majd beszélgetés hogy akkor most komolyan vagy ne.

eddig egyetlen szexkapcsolatom volt, de később kiderült h a csaj többet akart volna...rossz érzés volt átverni :/

25/F

2016. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!