Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy innen a gyakoriról találkoztatok valakivel kizárólag szex/szexkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok,hogy mondjuk egy kérdés/válasz után üzenetben felvettétek a kapcsolatot és utána találkozó volt-e.

2022. máj. 5. 23:44
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Azon lepődtem meg,hogy hány igen volt
2022. máj. 6. 00:23
 12/36 anonim ***** válasza:
90%
#11 ha egy szórakozóhelyen teljesen nyíltan kiderülne hány ott lévő lánynak volt már alkalmi, egy éjszakás kalandja (akár egy szórakozóhelyről is kiindulva) VALAHA IS az életében akkor igencsak meglepődnél hány igen válasz lenne. Nem minden ott lévő lányra lenne igaz, de sokra igen. Ettől még nem fog akarni minden az adott helyen lévő nő alkalmi egy éjszakást akkor és ott, csak a kis töredéke.
2022. máj. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem volt. Régebben elképzelhetőnek tartottam volna,de mostanában már teljesen kizárt. Ahogy a pasik megnyilvánulnak privát üzenetben,az borzalom.
2022. máj. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
61%
Volt többször is. Sajnos egyik pasi sem volt igazán jó...
2022. máj. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, igen. Mindegyikből kapcsolat lett aztán. Hol lazább, hol komolyabb.
2022. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
93%

Én pasiként egyszer mentem bele innen találkába rövid beszélgetés után. Kongott a vészharang, de gondoltam, egyszer élünk, egy próbát megér.

Elmentem a megbeszélt helyszínre, ott viszont már egyszerűen nem reagált.

Vártam fél órát, aztán hazajöttem.

Máig nem tudom, hogy a.) Tényleg ott volt-e, vagy csak szivatott és b.) Tényleg csaj volt-e vagy csak szivatott...

2022. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

#16 nyilvánvalóan megszívattak, s valószínűleg egy sima trollba futottál bele. Általános tanács a netről, ha nem akarsz belefutni kamusokba:

- arképes képcsere (aki annyira nem bízik hogy még a neten sem vállalja magát, attól mit remélnél egy élő találkán???);

- telefonszám, viber stb. csere ÉS még át sem kezdem szervezni a napom amíg telefonon, vagy máshol "hangilag" nem beszéltem vele (2 perces beszélgetésből több benyomást szerzel mint 20 levélből) - a kivétel csak erősíti a szabályt, de ahhoz már nagyon erős rutinodnak kell lennie.

2022. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

#17: Amúgy igazad van. És normál esetben bele sem szoktam menni ilyenekbe. Plusz én át is akartam vinni máshova a beszélgetést, a "leányzó" írta, hogy amennyiben jól sül el a tali, lehet róla szó.

Idegesítő, de legalább viszonylag olcsón megúsztam.

2022. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91%
Találkoztam már kifejezetten szex célból is innen, jó is volt.
2022. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt még régen, kétszer is. Az egyik olyan 10 éve, a másik 7-8
2022. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!