Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy innen a gyakoriról találkoztatok valakivel kizárólag szex/szexkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok,hogy mondjuk egy kérdés/válasz után üzenetben felvettétek a kapcsolatot és utána találkozó volt-e.

2022. máj. 5. 23:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
29%

Nem innen,mert itt új vagyok,de volt több szexkapcsolatom is.Normál társalgással indultak,de azért a szex volt a központi téma.

Benne lennék továbbra is.🙂

42F

2022. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Volt!
2022. máj. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem sikerült egy 40 éves pasival, de csak azért, mert nagyon bejött a pasi, írtó szexi volt, ráadásul nagyon be volt indulva rám.
2022. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
92%

Férfi vagyok.

A gyakorira a férfiak, fiúk, gyíkgyerekek 90%-a kapcsolatot keresni jön ide! A maradék 10% más kategóriákban valós kérdésekre vár választ. (Hogy kell bekötni az alternatív kapcsolókat, hány atmoszféra nyomás van a vízvezetékben, 1atmoszféra nyomásnak hány méteres vízoszlop felel meg, stb..)

A gondvaz, hogy akik szexet szeretnének, el sem tudják képzelni, hogy mi egy kapcsolatteremtési szándék kivitelezési formája. Hogy az alkalmi szex, is csak akkor igazán jó, ha jó fej lány, jó fej sráccal jön össze.

2022. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Netről csak Tinder Badooról
2022. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
79%
Férfi vagyok, de volt innen szex, szexkapcsolat és komoly kapcsolat is.
2022. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!