Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annyi manapság itt a támogatós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyi manapság itt a támogatós kérdés és annyi ezzel kapcsolatban az ellenszenv, hogy megkérdeném, hogyha ilyen megkeresést kapnátok Nők akkor mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés

Kifejtek egy fantáziát:


Támogatásért/pénzösszegért cserébe azt kérné a férfi, hogy kinyalhasson titeket. Nyilván csak szimpátia alapján és nem kérne viszonzást és szexet sem. Csak szimplán azért fizetne, hogy orálisan kielégíthessen. Ő maga beéri a tapasztalattal.


Én magam úgy gondolom, hogy nem változna és ugyanúgy ellenszenvet éreznétek.


2023. szept. 19. 18:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Most mi a bajod? Megsertődtél mert leirtam az igazat? Egyenként anyámat békén lehet hagyni. Van az a mondás hogy "halottakrol jót vagy semmit." Majd akkor beszelj így velem amikor tőlem is ezt olvasod feléd! Tanulatlan ember vagy ahogy látom. Mar nem tudsz mivel nekem esni és megy a szitkozódas. Jar érte a taps!


#2

2023. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az orális szexet, ezért, ha tényleg igazán szimpatikus és vonzó számomra a férfi, akkor miért ne. Bár nem a pénz érdekelne, nem kellene fizetnie érte, nem fogadnám el.
2023. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!