Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok elítélőek/ellenszenvesek a lábfétissel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla, de nagyon fel tudnak izgatni egy lány lábai. Nyilván nem arról van szó hogy minden erről szóljon, főleg ha a lánynak nem jön ez be. De miért ne lehetne helye ennek is a szexualitásban?

2022. jan. 22. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak erről szólna a dolog, nem túlzott mértékű ÉS nem ezzel nyitsz egyből akkor elég jól el tudják fogadni. Van akinek a popsik, másoknak a mellek, megint másnak a lábak tetszenek jobban - bizonyos mértékig elég jól tudják tolerálni a nők.
2022. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nincs vele bajom,amíg nem esnek túlzásba,de amiket itt olvasok néha,az már beteg. Sajnos a fétiseknek,bármiről is legyen szó mindig el van szállva az agyuk,semmi nem érdekli őket,csak a fétisük tárgya.
2022. jan. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En kimondottan szeretem amikor a parom a labaimmal foglalkozik. Es jolesik amikor idegenek megnezik a labaim☺️
2022. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én bár fiúként írok ide, talán hasznát veszed a véleményemnek.

3 éve vagyok együtt a barátnőmmel, ő volt az első akár láb akár szexuális értelemben az életemben.

Tapasztalatom: Ha nem tolod túl akkor szívesen ki fog vele szolgálni a barátnőd. Ha viszonzod, kellőképpen boldoggá teszed mellette azzal nem lesz gondja.

Tudni kellene, hogy nálad mit jelent a lábfétis. Annyi, mint nálam, hogy szereted a látványát, illatát, szereted megmaszírozni stb? Azt gyakran szereti, ha kocsiban megmaszírozod, utána általában máshol is meg kell simogatni (szemed az úton! :D).

Régen engem is aggasztott, hogy vajon hogy fogják ezt fogadni a lányok. Az összes "izgivideós" megtekintésem ebben a témában volt, féltem is tőle, hogy mennyire lesz ez kiélhető egy kölcsönösen jövedelmező kapcsolatban nem egy kizsákmányolóban.

Így, hajszállal a 20 alatt, 3 éves boldog párkapcsolatban eljutottam odáig, hogy kéthetente, ha egyszer előkerül a téma. Egyszerűen nincs rá nagyobb igényem. Bőven elég, ha ilyen időközönként megcsinál egyszer-egyszer a lábaival, kiroppantom neki a lábujjait, adok rá puszit stb. És ami a legjobb a dologban, hogy lemondások nélkül alakult így, szimplán "jobb szórakozást" nyújt a puncija, szája, keze.

Az lenne visszataszító a barátnődnek, ha mihelyst hazaér, te kapnád is le a lábáról a cipőjét majd mint egy takarítógép őrülten elkezdenéd porszívózni, nyalogatni a lábát. Leírva még engem is taszít, nem még egy lányt...

2022. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2-es: Éppen erről írtam, hogy erről nincs szó, hogy semmi más nem érdekel, meg minden erről kell hogy szóljon. Amit #4-es ír az például nagyon jól hangzik. Abban igaza van #2-esnek, hogy nagyon durva dolgokat lehet itt olvasni, de szerintem nem kell emiatt azt gondolni, hogy akit ez izgat, annak "mindig" el van szállva az agya.
2022. jan. 23. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én párom is lábfétises emlékszek rá első randin a nagy nyári 30 fokos melegben elmentem egy testszínű harisnyában és feltűnt, hogy egész randi alatt csak a lábaimat figyelte. Na ebből jöttem rá, hogy neki tetszenek az ilyen dolgok, így aztán már minden randira azt vettem fel, hogy direkt húzzam az agyát, egyiken pl. ölébe nyomtam a lábaim és mondtam neki masszírozza meg nyílván szóhoz se jutott de örült neki :D


Azóta 7 éve vagyunk kapcsolatban hát mondhatni mindent kipróbáltunk már és őrült harisnya készletünk van páromnak köszönhetően is!

24/L



(De egyébként észrevettem, hogy ha nyáron van egy kis illata a harisnyás lábaimnak az még jobban beindítja szóval van még egy eszköz amit tudok ellene használni :D)

2022. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

6. válaszoló. Azt hiszem egy ilyen csodás barátNŐ minden lábimádó férfi álma!

Nekem sajnos nem ilyen nyitott és csodás Istennő jutott. El is váltak útjaink, de sajnos nem találom azt akit én a tenyeremen hordoznék....

Azert jó olvasni, hogy léteztek. :)

2022. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!