Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy egy adott férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy adott férfi és egy adott nő nem passzol az ágyban, bár mindketten szeretnék, vagy valaki hazudik?

Figyelt kérdés
2023. szept. 19. 16:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
8: univerzális nem, de azért nem is szégyenkezek 😂
2023. szept. 21. 14:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező de nekem még mindig nem tiszta, hogy ha nem passzolnak vagy nem tud teljesíteni akkor miben hazudik valaki illetve az, hogy egy férfi csecsemő-e ez valami szóvicc vagy nem látod egy férfin, hogy felnőtt?
2023. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12-es: állítása szerint nagy a szerelem, de ennek - mint írtam is - látható / érezhető jele nincs. Post covid tünetként nevezte meg, de orvosi diagnózis erről nincs.
2023. szept. 22. 13:59
 14/15 anonim ***** válasza:
A szerelem látható, érezhető jele az érzelem, amikor valaki oda van valakiért, szeret a közelében lenni, kedves hozzá stb..szóval inkább mentális jelek. Amit te írsz azok viszont a vágy jelei lennének aminek nem feltétlenül van köze az érzelmekhez, vágyni valakire lehet úgy is ha nem vagyok belé szerelmes csak simán annyira tetszik, hogy meg akarom dugni. De szerelmes is lehetek valakibe úgy, hogy nem tudom megdugni. Ha mondjuk impotens lennék akkor nem áll fel a cerka de az érzelmek attól nyugodtan lehetnek nagyon mélyek.
2023. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14-es ez megnyugtatóan szomorú, szeretnék megtanulni élni ezzel a helyzettel.
2023. szept. 23. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!