Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora probléma ha a párod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora probléma ha a párod nem passzol a fantáziádhoz?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom. Sokmindenen átmentünk és mindig mellettem àllt. Szerintem egy ritka kincs és jó ember. Hasonlóval nem találkoztam. De nem éppen olyan, mint a fantáziàmban az ideál vagy mi. Sőt kicsit az ellentéte is.

Én a kifinomult, elegáns, kicsit arrogàns és domináns férfitól àjulok el szó szerint.

Ő viszont inkább olyan szolid, egyszerű és a legkisebb mértékben se dominàns.

Ez tönkre tehet bármit?


2020. aug. 27. 06:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hosszutavon problema lesz..mindig masra fogsz vagyni es minel tovabb vagy vele annal nyomasztobb lesz,hogy nem azzal elsz akivel szeretnel..Mihamarabb valtoztass.halálra van itélve a dolog
2020. aug. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad ezt jelezni neki?
2020. aug. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem hiába jelzi ha valakinek ilyen a természete akkor ez van.
2020. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Csak egy rövid, de nagyon fontos kérdés: Mégis mi a véreres f...ért jöttél vele össze akkor?! Ismerkedős rész full kimaradt, vagy mi?

“Jaj hát olyan aranyos volt és nekem meg szeretethiányom volt”

“Amúgy jó vele, csak”

Nők...

2020. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na ilyen amikor CSAK papíron passzol egy kapcsolat. Lehettek nagyon jó barátok meg minden, de hiányozni fog belőle a tűz, a szenvedély. Ez tudat alatt dolgozni fog benned és vágyni fogsz rá - ebből fognak a problémák születni. Egy idő múlva - észre sem fogod venni - türelmetlenebb, feszültebb, kielégítetlenebb leszel. Legyél olyan jó a pasidhoz, hogy engedd el, van akinek a 110% tökéletes lenne. Ne ragadj bele egy olyan kapcsolatba ahol nincs meg a tűz.
2020. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez férfiben is gyakori, összejössz a rendes, gondos, aranyos jókislánnyal, aztán rájössz, hogy a szenvedélyt sehogy sem sikerül feltüzelnie benned.
2020. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hosszútávon probléma lehet, de ha szereted és számodra egy "ritka kincs", akkor próbáld meg elfogadni olyannak, amilyen. Köss kompromisszumot.

Szerintem becsüld meg, mert nehezen fogsz jó embert találni utána.

2020. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
6# Az én barátnőm nyitott volt amikor ezt mondtam neki és egy ideje úgy csinálja a dolgokat ahogy nekem tetszik. Szerintem ha a kapcsolat maga jó akkor a szex részét hozzá lehet igazítani az igényekhez.
2020. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 Nem értek egyet (annak ellenére, hogy nálunk is volt hasonló beszélgetés és változás, és működött is). Objektívan nézve nagy szerencse kell hozzá, hogy működjön. Nagyon fontos, hogy az illető ez irányba akarjon változni (pl. a kérdező esetében hogy a srác ne legyen kibékülve azzal, hogy ilyen szolid, hanem ő maga is határozottabb akarjon lenni, az élete más részén is érezze a hátrányát). Vagy "rejtett tartalékok" feltárása segíthet (lehet, hogy alapból nem is lenne ilyen szolid, csak védendő virágszálnak nézi a párját, akivel nagyon finomnak és kedvesnek kell lenni. benne van az is, hogy kiből milyen viselkedést hoz ki a párja)

Ezek hiányában viszont a srác hiába tenné a macsót, egy mindkettejükhöz méltatlan (és amúgy valószínűleg elég esetlen) színjáték lenne az egész. Ahelyett, hogy mindketten olyan emberrel lennének együtt, akivel valóban egymásra vannak indulva.

2020. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(bocs, #8-as válaszra ment válaszul, a #6-os én voltam)
2020. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!