Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A gumi anyagaval lehet baj,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gumi anyagaval lehet baj, vagy inkabb a meret nem passzol?

Figyelt kérdés

Tul vagyok az elso nehany szexen, mindig mas markaju ovszert vettem, viszont eleg kenyelmetlennek erzem, nagyon szorit, de gondolom normalis, hogy ne csusszon le. Vagy nem?

Az is furcsa hogy sikositott, de az erekciommal vegulis nincsen gond, mert kemeny vagyok, szoval csak nem allergia?

A meretbeli gondot meg azert zarnam ki mert szerintematlagos a peniszem merete, a hossz nem szamit, az atmero pedig 4 centi mereven, a normal meretu guminal nem kellene hogy szoritson nem?



2019. okt. 4. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Vegyél nagyobb méretűt és próbáld meg azzal, de amikor először használod akkor folyamatosan figyeld nem csúszott-e le (két ujjal nyúlj le a tövéhez időnként ott van-e a pereme).
2019. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szorít, nem jó a méret.
2019. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, hogy alig bírtam rátuszkolni, és kiszorította az életet a farkamból. Még nem találtam olyant ami kényelmes lett volna.
2019. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!