Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kéne megfelelő óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne megfelelő óvszert választani?

Figyelt kérdés
18 vagyok, kis méretem van 10.5cm hossz, 4 cm vastag. Pénteken lesz az első a barátnőmmel, azonban nem tudom milyen gumit kéne vennem. Azt olvastam, hogy a vastagság ami mérvadó guminál, hisz ha rövidebb a farkam, akkor csak nem húzom le a gumit teljesen. Rosszindulató kommentek ne.

2019. szept. 2. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A 4 centi vastagra a sima óvszer jó lesz. A masculan óvszerek kicsit szűkebbek (52mm) durexnél (52, 54 és 56mm), de egy sima 54-es óvszernek se kéne leesnie.
2019. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vigyél párat a próbafülkébe a ruhákhoz és kiderül. De úgy van ahogy az előző mondja, meg nem muszáj teljesen letekerni ha túl hosszu lenne
2019. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasd el és válasz óvszert, amúgy én a MySize márkát ajánlom.

[link]

2019. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az óvszer átmérő a mérvadó, a tapintás, a síkosítás stb. stb. - azaz mindenkinek más márka, típus jön be. A vastagságban nincs a nő részére érezhető különbség - csak te érzed hogy a vastagabbnál kicsit "tompább" az érzet.

Az óvszert MINDIG tekerd le teljesen a tövéig! Vegyél először valami olcsóbb márkát és próbáld ki hogy kell felhúzni, utána meg egyszerűen olyat ami szimpatikus.

2019. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Azt, hogy 'nem húzom le a gumit teljesen' úgy értettem, hogy mivel az én farkam kicsi, így kb minden óvszer túl 'hosszú' lenne. Persze hogy tövig lehúzom, viszont az nem baj, hogy nem a teljes hosszát használom ki a guminak? (Marad még tekerni való rész, vagy hogy mondjam..)
2019. szept. 2. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyáltalán nem baj.

A gumi méreteket névleges átmérő alapján kategorizálják.

Minden gumi hossza kb. 17-20cm-ig terjed.

Már linkeltem az oldalt. Olvasd el!

2019. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!