Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha nekem C-s mell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nekem C-s mell alatt nem számít valaki igazi nőnek?

Figyelt kérdés
Szúnyogcsípésekkel nem is állok szóba
2023. szept. 15. 09:16
1 2 3 4
 31/37 xKakashix ***** válasza:
Nem baj, ízlések és pofonok, a te dolgod.
2023. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis magyarázat: nem az a baj, hogy preferenciáid vannak, az természetes. Az a baj, hogy bunkó paraszt vagy: "nem számít valaki igazi nőnek", "szúnyogcsípés"
2023. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
96%
32. Ott a pont! :)
2023. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Nekem nagyobb mellem van, de igen gaz igy gondolkozni. Senki sem dontotte el maganak, hogy mekkora mellet szeretne….

Egyebkent sem mindenki nagy mell párti.

2023. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem számít nőnek? Nem te döntöd el, hogy ki nő és ki nem. Attól, hogy egy nő neked nem potenciális partner, még nő marad. Egy nő nem csak azért létezik, hogy téged szexuálisan felizgasson.
2023. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Te se döntöd el hogy ki számít férfinak és ki nem a szemedben. Csak egy szaros vélemény a tiéd is meg az enyém is.
2023. szept. 17. 13:10
 37/37 anonim ***** válasza:

#36 nem szoktam. Konkrétan számomra mindenki férfi aki férfinak definiálja magát. Még olyanokkal se szoktam dobálózni, hogy aki ezt vagy azt csinálja az nem férfi hanem kisfiú (szerintem ilyet mondani nevetséges). Furcsa, hogy abból indulsz ki, hogy szerintem te nem vagy férfi.


Mondjuk az, hogy akarok-e ezekkel a férfiakkal szexelni/kapcsolatban lenni, az egy teljesen más kérdés. Ahhoz nyilván jogod van, hogy eldöntsd, neked milyen nő tetszik.

2023. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!