Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha nekem C-s mell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nekem C-s mell alatt nem számít valaki igazi nőnek?

Figyelt kérdés
Szúnyogcsípésekkel nem is állok szóba
2023. szept. 15. 09:16
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Balfasz vagyok mert leírom azt preferálok és ez sokaknak az egóját bántja. Jó tudni
2023. szept. 15. 09:37
 12/37 anonim ***** válasza:
51%
Gyerekkoromban bennem is ez a fétis alakult ki, mert melltartóban nem látod azt, hogy milyen, csak azt, hogy mekkora. Azután rájöttem, hogy a nők igen kis százaléka visel hatalmas melleket. Ha annyira válogatni fogok, ezzel kizárom magamat az esélyesek közül. Rájöttem, hogy tud izgató lenni rajtuk más is. Láttam már olyat is, akinek csak mellei voltak, de a fejére zsákot kellene húzni. (Már így mondták a haverok, akinek olyan ronda az arca).
2023. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
12 Úgy érzem hogy egyetlen eset alapján be akarod skatulyázni a nagyobb mellű nőket. Ez olyan mint mikor a nagyfarkú férfiakat próbálják le degradálni mindenféle nevetséges indokkal hogy az átlagos/kisfarkúak kapjanak egy kis egoboostot.
2023. szept. 15. 09:43
 14/37 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Vannak olyanok akiknek kell a nagy cici, vagy olyanok akiknek kell a nagy bré.
2023. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
77%
pont leszarja mindenki hogy te mit gondolsz. egy nőt sem fog érdekelni, mivel sorban állnak igy is előttük a pasik. és megtehetik hogy válogassanak. nem fogsz hiányozni el hiheted 🙂
2023. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Ha nem érdekelné őket nem lennének megsértődve emiatt egyesek. Ez a mosolygós arc meg a visszafogott sértődés jele.
2023. szept. 15. 09:52
 17/37 kisördög1 ***** válasza:
87%
Tiszta szégyen vagy és a gáz hogy erre büszke is vagy. De hát mit is várunk, az ostobák kiabálnak mindig a leghangosabban.
2023. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
16os ez az oldal arra valo valaszoljanak, es unatkoznak. nyilvanvaloan a valosagban senkit sem erdekelne. mivel igy is tul sok a jelentekezo a noknel
2023. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
17%

Ha már a nagyobb mellre buksz, definiáld jól! Nem mindegy hogy 70-es körmérethez C-s vagy 90-eshez! Előbbi kisebb cuki, utóbbi már ba..ott nagy!

A lehurrogóknak: a férfiak döntő többsége a nőies nőket szereti! Igen, van aki genetikailag lapos mellű. De a többség fogyókúrázással sorvasztja kicsivé és formátlanná a melleit. Lényeg hogy a nőtársai irigykedjenek az alakjára... beteg gondolkodásúak...

2023. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Noren1989 ***** válasza:
Csak neked lesz belőle bajod, én speciel lesz@rom.
2023. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!