Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal típusú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal típusú kapcsolatra vidéken is lehet lányt találni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 10. 14:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
83%
Lehetseges, regebben tobb baratsag extrakkal kapcsolatom volt. Az iskola legjobb csajaval is! Jo persze sokan felpofoztak mikor elohoztam, de az esetek 1/3 ba bejott.
2023. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen partnerem Medgyesen Mezőkovácsházán és Mezőhegyesen is. 😊😊

Van csak keresni kell kitartással.

Ne add fel!

2023. dec. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Lehet találni bár elég nehéz(Vas megye) 25f
2023. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Leginkább 21-esnek. De azért arra kíváncsi lennék hogy áll elő bárki is ilyennel egy lánynak. Lányok nagyon prűdek akik nem ismernek régóta. Aztán lehet én látok ilyeneket...
jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

21-es vagyok. Hat ha ismered mar par hete es bejon neked minden alkalommal mondasz neki valami dicserot v ketertelmuen fogalmazol. Es mikor ketten vagytok megkerded, nem-e lenne kedve egy kis extrahoz.( van akinek lehet igy mondani van akinek konkretan kell h szexelni…) es vagy azt mindja hogy jo vagy megy a pofon.


Nem kell ezt tulgondolni ugyan olyan emberek mint te.

jan. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
38%
Kaposvár valaki? :) 30F
jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Én Dél alföldön lakok, de nem találok lányt szinte semmire! Se komoly, se csak szex kapcsolat legyen az. Pedig nem vagyok egy hülye gyerek. Van 4 szakmám, nem iszok, nem dohányzok, és nem is vagyok rossz pasi sokak szerint. Nem értem a dolgot a nők mit akarnak vagy mit nem!?
jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
33%
Hajdú-Bihar megye 28:D
jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt (F), 28-as voltam
jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
51%
Szedjél má fel egy barátnőt és mellette kúrogass 2-5 másik csajt. Sokunk így csinálja. A bénák a legelső lépésnél elakadnak. Több jut nekünk!
jan. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!